Á-čko tímu AFT Wolves, ktorý v Niké Top lige opäť patrí k najlepším

Zobrazení:710

V čase voľna vám prinášame zoznam hráčov, ktorý pôsobia v našom tíme. Predstavujeme vám náš A-tím


Ani táto sezóna nie je iná. Niekoľko hráčov odišlo a nám neostávalo nič iné, ako hľadať posily. Tento krát však cesta k posilám bola tŕnistá. Aj z dôvodu pandémie.

Naši fans na zápasoch nechýbali

Gro mužstva ostalo. Pár hráčov tím opustilo, niekto odišiel do rezervy a niektorým plány v Bratislave narušila pandémia.

Do brány ako jednotka sa aj pre túto sezónu postavil Jožko Fekete. Ten však kvôli pracovným povinnostiam odchytal iba jeden zápas. Avšak dokázali sme tím doplniť o šikovných brankárov a snáď do budúcna o nich nebude núdza. Patria k ním Igor Dedík či Marko Hajduk.

V poli bojujú v tejto sezóne aj Adam Ščibrány, Sándor Balogh, Oto Zahumenský, Filip Turlík, Emil Haladej, Kiko Libič, Nikolas Ďuriš, Longije Xia, Martin Čuchran či na „home office“ Ivan Klinčok

Keďže tím bol značne obmedzený, prijali sme aj nováčikov, ktorí zapadli viac než dosť. Patria k ním Radovan Valentin, Milan Šavol, Miloš Angelovič či prvá žena v tíme Tamara Ordzovenská.

Gól, ktorý vsietila Tamara nájdeš tu.

Na súpiske máme viacero zaujímavých  mien. Tí však do zápasov ešte nezasiahli. K dispozícii však budú pre nasledujúce sezóny. K ním radíme Lukáša Jacka, Martina Murcka, Tomáša a Samuela Milotovcov, Filipa Lepieša či Aďa Mušinského.

Tabuľku po treťom kole nájdeš tu.