A-tím s jasným víťazstvom. Tri body rezervy zatienilo hrozivé zranenie

Druhé kolo Niké Top ligy s jasným víťazstvom našich tímov. Výhru rezervy zatienilo nepekné zranenie.

1.liga

AFT Wolves 8 vs 2 Corpona. Góly: Emil Haladej(6), Adam Ščibrány, Adam Izvorsky. Video zostrih zápasu nájdete tu.

V stredu o 21:15 mal výkop zápas nášho Á-čka s nováčikom prvej ligy Corpona. Do zápasu sme išli ako favoriti a počas celého duelu to ani inak nebolo.

Od úvodu však súper začal hrýzť a mal viac z hry. Taktovku nad hrou sme ale prebrali po desiatich minútach hry. Skóre otvoril Emil Haladej. Pár minút po prvom góle sme po exportnom góle Emila zvýšili na 2:0. V 20.minúte si strelecké konto otvoril Adam Izvorsky. O pár sekúnd navýšil stav Adam Ščibrány. Svoj hattrick skompletizoval v 22.minúte. Na konci polčasu znížili chalani z Corpony na 5:1.

Druhý polčas sme mali už jasne v našich rukách. Hneď na úvod sa opäť trafil Emil Haladej. Dve minúty na to sme pri rozohravke urobili chybu a súper ju potrestal gólom. O 2 minúty na to strelil svoj piaty gól v zápase Emil. Nasledovala hluchá pasáž. S hvizdom rozhodcu však skóroval po šiesty krát Emil a uzavrel tak skóre zápasu na 8:2.

2.liga

AFT Wolves B 4 vs 2 MT Team. Góly: Andrej Hlinka (3), Braňo Bardík. Zostrih zápasu a interview nájdeš tu.

Zápas bol od úvodných minút vyrovnaný a v podobnom duchu sa to nieslo až do konca zápasu. Viac z hry ale mali chalani z MT TEAM-u. V našej bráne však čaroval Marko Hajduk a držal nás nad vodou. V 8.minúte však po štandartke išiel do vedenia súper. Až do konca 1.polčasu nasledoval medzišestnástkovi futbal, kde hviezdila obrana oboch tímov na čele s brankármi.

Druhý polčas bol opäť viac než vyrovnaný. Naším chalanom sa nedarilo prekonať svätyňu súpera až nastala 40.minúta. Čaro súperovho brankára zneškodnil Andrej Hlinka a o minútu na to zvýšil Braňo Bardik. O necelú minútu však bolo vyrovnané. Už to vyzeralo na deľbu bodov, keď sa podarilo skórovať opäť Andrejovi Hlinkovi. Svoj hattrick Andrej vsietil na konci zápasu a ukončil tak zápas 4:2 v náš prospech.

Na konci zápasu sa po strete so súperom škaredo zranil Marek Dömötör. RTG hrudníka ukázalo, že Marek má prasknuté rebro. Marekovi prajeme skoré uzdravenie.