Faux pas tímov B skupiny v playoff

Hneď na úvod playoff vypadli všetky tímy B skupiny. A my s nimi.

Katastrofálna sezóna je za nami. Katastrofálna z pohľadu dochádzky a konečného výsledku. Výborne rozbehnutú sezónu sme si v posledných dvoch kolách totálne pokašlali a schytali sme jedného z najťažších súperov. Nepodarilo sa nám ich zdolať minulú sezónu v boji o bronz a ani teraz vo štvrťfinále.

Absolútne vyrovnaný zápas s mančaftom Farma Áčka sme začali katastrofálne a hneď na úvod sme inkasovali. To nás vzpružilo a prebrali sme hru na naše kopačky. Výborná obrana súpera nás však do vyložených šancí veľmi nepúšťala. Až v 14.minúte vyrovnal Emil Haladej. Dve minúty pred koncom polčasu Farma Áčka opäť udrela a viedla. Ale len 2 minúty, keďže vyrovnať sa nám podarilo vďaka Emilovi.

Druhý polčas sa hral praktický od nuly. Po tlaku sme v 29.minúte inkasovali. Hra sa prelievala zo strany na stranu a všetky strely vychytali brankári. Až 5.minút pred koncom padol ďalší. Bohužiaľ do našej siete. Následne sme všetko vsadili do útoku. Gól sme nedali, naopak, inkasovali sme na konečných 5:2 pre tím Farma Áčka.

Góly: Emil Haladej 2. Zostrih zápasu tu