Ivo Klinčok: „Potočili sme ich ako zmrzlinu“

Pondelok a utorok naše mužstva odohrali veľmi dôležité zápasy. Ako dopadli?

TOP liga mala na programe predposledné kolo základnej časti. Chalani v týchto zápasoch nemohli stratiť body ak ešte chceli pomýšľať na boje o postup. Tento hrací týždeň sme si však pripísali opäť iba jedno víťazstvo.

„Potočili sme ich ako zmrzlinu“, takto to zhodnotil tesne po zápase pre miestnu televíziu naša dlhoročná opora, Ivan Iso Klinčok. Pondelok o 20:30 odohralo Á-čko zápas, ktorý mohol predčasne rozhodnúť o neúspešnej sezóne. To sa ale nestalo. Chalani zabojovali a nad tímom Nováčikovia vyhrali presvedčivo 8:3. O góly sa postarali: Oto Zahumensky (3), Samuel Milota (2), Filip Turlík, Ivan Klinčok, Lukáš Roziak. Zostrih zápasu tu.

 

Utorok nastúpilo B-čko proti tímu Bratstvo Výchor. Pre mňa prekvapene chalani duel nezvládli a prehrali ho 1:3. Skomplikovali si tak cestu do playoff. O gól sa postaral Jozef Králik. Zostrih zápasu tu.

 

V utorok Talenty na dosah vo svojej 4.lige nezvládli koncovku zápasu proti tímu The Cats a zápas sa napokon skončil nerozhodne 3:3. O góly sa postarali:Miroslav Balga, Šimon Zaťko, Daniel Križov. Zostrih zápasu tu.

Start a Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.