Klinčok, Čuchran, Balogh, Žilavý a Izvorsky porazili FC Individuals

V poslednom odohranom kole sa si pätica bojovníkov poradila s FC Individuals. Rezerva zaváhala.


 
1.Niké Top liga

AFT Wolves 5 vs 2 FC Individuals. Góly: Lukáš Žilavý/2/, Martin Čuchran, Adam Izvorsky, Ivan Klinčok. Zostrih zápasu tu.

Ešte deň pred zápasom svietilo v kolonke potvrdených hráčov na zápas číslo 9. Dve hodiny pred zápasom nás bolo 7 a hodinu pred štartom sa odhlásil okrem brankára ešte jeden hráč. Zo zápasu, ktorý sme mali ukoristiť bez väčších problémov, bol prúser.

V bráne s Ivom Klinčokom a v poli s Maťom Čuchranom, Sándorom Baloghom, Lukašom Žilavým a Adamom Izvorskym sme začali svižne. Od úvodu sme šli do súpera s cieľom čo najskôr skórovať. Diktovali sme tempo no z úvodného zápasu sa v 12.minúte tešil súper. O tri minúty na to sme však vďaka Ivovi vyrovnali. Päť minút pred koncom prvého dejstva sme po presnej strele Martina Čuchrana išli do vedenia. Stav sa v prvom polčase už nemenil.

Druhý polčas bol identický s tým prvým. My sme hrali, súper skóroval. Po slabom dôraze pred bránou v 30.minúte „individuality“ vyrovnali. To nás naštartovalo a  po góloch v minúte 35. a 36. sme išli do vedenia. Strelecký sa presadil Lukáš Žilavý a Adam Izvorský. Góly nás utvrdili v tom, že už to nemôžeme pustiť, aj keď sme počas celého zápasu hrali o hráča v poli menej. Opraty sme vzali do našich rúk. Dve minúty pred koncom ukázal svoje kvality krásnym sólom z vlastnej šestnástky Lukáš Žilavý. Únik zakončil gólom. 

 

2.Niké Top liga

AFT Wolves B 2 vs 2 Veni Vidi Vici. Góly: Ľubo Breniš, Mišo Bella. Zostrih zápasu tu.

Rezerva si v utorok zmerala sily s tímom Veni Vidi Vici. Do súboja sme išli ako favoriti avšak nepodarilo sa nám to potvrdiť. Už od úvodu sme sa trápili a z brankárov urobili hviezdy zápasov. Bezgólový stav vydržal do 20.minúty. Práve na jej konci otvoril skóre Ľubo Breniš. To bolo v prvom polčase všetko.

Druhý polčas bol opäť súboj brankárov. Predvádzali skvele výkony a útočníkom ostávali oči pre plač. Chalani z VVV nás ale dokázali prekvapiť dvomi expresnými gólmi. Vyrovnali v 30.minúte, do vedenia išli 38.minúte. S výsledkom sme neboli spokojný, bolo cítiť aj nervozitu. V 40.minúte na našu radosť vyrovnal Mišo Bella. To ale bolo všetko a zápas sa skončil nerozhodne.