MAJSTRI. Dokonalú sezónu bez prehry sme zakončili titulom.

Parádna sezóna je na konci. Získali sme štvrtý titul majstra bratislavskej Top ligy.

Ďakujeme partnerom STAMONES s.r.o. , Niké a A4ka.

1.NIKÉ TOP LIGA

V stredu 22.6. sme odohrali finále proti tímu Engerau Boys. Zápas Top ligy sa prvý krát v histórii vysielal naživo aj s komentátorom. Za mikrofón bol známy moderátor Jakub Vrbinčik. Do zápasu sme išli s jasným cieľom a to po štvrtý titul. V zápase absentovali Emil Haladej, Dejan Súkala, Peter Bondra a Adam Ščibrány.

Prvé minúty boli kostrbaté. Jazdilo sa hore dole, avšak bez efektu. Po 5 slabších minútach sme začali diktovať tempo.

Od 15.minúty sme prebrali iniciatívu. Dostávali sme sa do vyložených šancí, avšak chýbal gól. Toho sme sa dočkali v 21.minúte. Svoju šikovnosť potvrdil Filip Turlík a po presnej strele otvoril skóre. V efektívnej hre sme pokračovali a súpera sme do žiadnych šancí nepúšťali. Naopak, my sme tlačili, až sme to dotlačili k druhému gólu.

Ten vsietil v 28.minúte Jakub Barniak. O dve minúty sme viedli o tri góly. Svoj druhý v zápase dal Filip Turlík. O tri minúty Engerau Boys znížili vďaka Pochylému na 3:1. Zápas sa aj napriek tomu niesol v našej réžií. Na oboch stranách však hviezdili brankári. Neskutočnými reflexmi sa blysol aj nás Jožko Fekete. Zápas sme doviedli do úspešného konca a stali sme sa tak štvrtý krát po sebe majstrami Top liga Bratislava.

Zápas mal ešte jedno poprvé. Toto finále bolo vysielané LIVE za doprovodu profesionálneho moderátora Jakuba Vrbinčíka. Aj vďaka nemu sme mohli vidieť parádne finále.

Jozef Aksamit, Richard Petrovský, Jozef Fekete, Jakub Barniak, Sándor Balogh, Adrián Mušinský, Longije Xia, Martin Čuchran, Filip Turlík, Ivan Klinčok, Jakub Dušička

AFT WOLVES 3 vs 1 Engerau Boys

Majstrovská zostava: Jozef Fekete, Filip Turlík, Jozef Aksamit, Richard Petrovský, Jakub Barniak, Sándor Balogh, Adrián Mušinský, Martin Čuchran, Longije Xia, Ivan Klinčok, Jakub Dušička

O finále sa postarali ale neprišli: Emil Haladej/zranenýú, Adam Ščibrány, Peter Bondra, Dejan Súkala/dovolenkujúci/

Góly: Filip Turlík (2), Jakub Barniak. Zostrih zápasu nájdete tu. Pozapásové interview nájdete tu. Komentovaný záznam z finále nájdete tu