Majstri na tretiu!

Zobrazení:574

TOP LIGA v strede júna ukončila svoju 11.sezónu. My sme dokázali 6.finále preniesť na 3.titul.

Predzápasová

V semifinále sme si poradili s TIKY TAKA 6:2. Vesmírne Goro si poradilo s Brothers 4:3.

„menežeri“

12.6. bol deň D. Vo večerných hodinách sa na Pasienkoch konalo veľkolepé finále. Naše v TOP lige už 6!

Zápas mal rýchle tempo. Už od začiatku sa ukazovali v dobrom svetle brankári po mnohých šanciach na oboch stranách. Už v 2.minúte sme sa ujali vedenia vdaka Filipovi Turlikovi. O minútu na to však súper vyrovnal. Zápas sa prelieval zo strany na stranu, šance sa kopili. Až v 16.minúte padla lopta do siete. A to do súperovej vdaka Lukášovi Roziakovi. O minútu však bolo vyrovnané. 5.minút ku konci polčasu strhol vedenie na našu stranu Lukáš Roziak.

Zápasovka

Druhý polčas sme mali zase menšiu prevahu my. No súper vsietil gól a vyrovnal. To však neplatilo dlho a do vedenia sme išli zase my. Góly zaznamenali Ivan Klinčok a Jakub Novosedliak. 8.miút pred koncom dal gól súper a znížil na rozdiel jedného gólu. To však bolo z oboch strán všetko a titul prischol nám!

Celý zápas nájdete tu.

MAJSTRI

V celom zápase sme mali mierne navrch a napokon sme zápas nad Vesmírnym Gorom vyhrali 5:4 a získali tak už 3 titul. Góly: Filip Turlík, Jakub Novosedliak, Lukáš Roziak, Ivan Klinčok, Dominik Ružbarský. Zostrih zápasu tu.