Máme za sebou nevydarený týždeň. Získali sme iba bod

V 5.kole základnej časti sme si nepočínali podľa predstáv. V dvoch zápasoch sme získali iba jeden bod.

1.Niké Top liga

AFT Wolves 1 vs 2 Pergami Team. Gól: Emil Haladej. Zostrih zápasu tu.

V 1.lige sme narazili na Pergami Team. Zápas, v ktorom nebol ani jeden tím favoritom. V poslednom vzájomnom zápase sme však ťahali za kratší koniec.

Zápas sme mali výborne rozbehnutý, keď už v 3.minúte skóroval Emil Haladej. To nás nakoplo a opraty sme mali až do 14.minuty vo vlastných rukách. Následne v priebehu dvoch minút skóroval súper a ujal sa vedenia. Do konca prvého polčasu sme nič nevyprodukovali a k tomu sa zranil Emil.

Druhý polčas oslabený o najlepšieho kanoniera súťaže sme herne dominovali ale nevsietili gól. Šanci sme mali na dva zápasy ale efektivita odišla s Emilom. Do konca zápasu sme čaro brankára Pergami nezbavili a prehrali sme aj druhý vzájomný zápas.

2.Niké Top liga

AFT Wolves B 3:3 Jokerit FK. Góly: Rudolf Rusnák, Marek Dömötör, Branislav Bárdik. Zostrih zápasu tu.

V našej B skupine sme vyzvali v 5.kole tím Jokerit FK. Do súboja sme išli ako mierny favorit. Z prvého gólu sa však tešil súper. A to už v 5.minúte. Následne sme prebrali na pár minút vedenie a súpera pritláčili. No neskórovali. V 12.minúte sa Jokerit trafil opäť a zvýšil rozdiel o dva góly. Do konca polčasu sa skóre nemenilo.

V druhom polčase sme sa ani nerozbehli a už sme opäť inkasovali a prehrávali už o tri góly. Zdalo sa, že je po zápase. No súper herne až tak nedominoval a my sme cítili šancu na zvrat. Až do 37.minúty sme brankára Pergami šetrili. Následne v priebehu štyroch minút sme vyrovnali. O presne zásahy sa postarali Braňo Bardík, Marek Dömötör a Rudolf Rusnák. To bolo z oboch strán všetko a zápas sa skončil nerozhodne.