Máme za sebou predposledné kolo základnej časti. V tabuľkách kráľujeme

Predposledné kolo základnej časti prinieslo zaujímavé duely. V 1.Niké Top ligy si A-tím zmeral sily s nováčikom. Rezerva v derby zápase odohrala zápas o čelo svojej skupiny

V 1.lige sme si zmerali sily s tímom MFC Metod

AFT Wolves 6 vs 3 MFC Metod

Zápas, ktorý sme chceli odohrať bez zranení nám sme zvládli.  V zápase sme mierne dominovali a ukázalo sa to aj na prvom góle, ktorý vsietil Nikolas Ďuriš. Na konci druhého polčasu však súper vyrovnal a išlo sa od nuly. Do druhého polčasu sme išli s cieľom dať čo najrýchlejší gól. To sa nám podarilo hneď dva krat. Presadil sa Dejan Sukala a o minútu na to Emil Haladej. O desať minút na to sme vďaka Richardovi Petrovskému viedli už 4:1. Súper však minútu na to znížil na rozdiel dvoch gólov. Hra nabrala bojovnejší štýl a hralo sa opoznanie tvrdšie. My sme však chceli rozhodnúť zápas gólmi. Nikolas Ďuriš vsietil v priebehu dvoch minút dva góly a skompletizoval tak hattrick. Chlapci z MFC Metod minútu pred koncom skorigovali na konečných 6:3.

Góly– Nikolas Ďuriš (3), Emil Haladej, Dejan Sukala, Richard Petrovsky , Zostrih zápasy tu.

Neohrozeným kráľom strelcov 1.NIKÉ Top ligy je Emil Haladej. V 6 zápasoch skóroval až 27 krát.

Šláger o čelo 3.B ligy

AFT Wolves B 1 vs FK 5 Bratstvo Výchor

Šláger 6.kola 3.B ligy sme zaobstarali s tímom FK Bratstvo Výchor. Do zápasu sme nastúpili v oslabenej zostave a východniari nič nenechali na náhodu. Od úvodných minút súper prevzal vedenie nad hrou a diktoval tempo. Bratstvo Výchor dal zabrať našej defenzíve a brankárovi. Súper tlačil, my sme otvárali skóre. Po peknej akcii vsietil úvodný gól Rudolf Rusnák. Súper však do konca polčasu vyrovnal.

Druhý polčas bol z našej strany už aj ofenzívnejšie ladený. To sa nám však stalo osudným. Súper skóroval hneď na úvod druhej časti zápasu. Následne naša ofenzíva dala zabrať obrane súpera, ktorá úspešne naším útokom odolávala. Koniec zápasu sme však nezvládli. V priebehu záverečných 7 minút sme inkasovali až 3 krát a prehrali sme tak 5:1.

Góly– Rudolf Rusnák . Zostrih zápasu tu.

Najlepším strelcom nášho tímu v 3.B lige je Benjamín Šiket. Vsietil 4 góly.