Máme za sebou tretie kolo. Derby zápas bol ozdobou dňa a mal gule. Rezerva valcuje

Na programe sme mali druhé respektíve tretie kolo. V repríze finále sme si poradili s TIKI TAKA. Rezerva s prehľadom porazila BOOBIES

REZERVA OPÄŤ BODOVALA NAPLNO

Michal Vlček v plnom nasadení

V utorok o 19:30 rezerva vyzvala v druhom kole 2.ligy skupiny B tím BOOBIES. Počas celého zápasu sme mali opraty vo svojich rukách a diktovali tak tempo. V prvom polčase sme sa ale ešte oťukávali a súperovho brankára ohrozovali menej efektívne.  Ak sa náš súper dostal do šance, všetko zmaril naša istota v bráne Janko Hradsky. A aj preto skončil prvý polčas nerozhodne 0:0. Druhý polčas sme zvýšili efektivitu. Defenzíva si plnila svoje povinnosti a do dobrých šanci posielala ofenzívu.  Tá bola nekompromisná. Zápas sme napokon vyhrali 4:0 a pripísali si tak ďalšie tri  body do tabuľky.

• AFT Wolves „B“ 4 vs 0 BOOBIES
  • góly: Adam Nosko(2), Peter Vaško, Michal Vlček
  • zostrih zápasu tu
  • pozápasové interview tu
  • tabuľka tu

V REPRÍZE FINÁLE SME PORAZILI TIKI TAKA

V stredu mala TOP liga na programe top zápas dňa. Súčasťou zápasu sme boli my a TIKI TAKA. Zápas bol reprízou posledného finále.

Od začiatku bolo jasné, že zápas bude úrovňou špičkový. Zápas sa začal a my sme vyhrávali. Už v druhej minúte zápasu bombou vypálil Emil Haladej. Následne sa hra prelínala zo strany na stranu. Na oboch stranách hviezdili brankári. Zápas bol bojovný a vyrovnaný. Až v 17.minúte sa ozvalo góól. Vsietil ho náš Filip Turlík. Do konca druhého polčasu sme stihli skórovať ešte dva krát. Zásluhou Nikolasa Ďuriša a Sándora Balogha.

A ako to u nás býva zvykom, uspokojili sme sa s výsledkom predčasne a pykali sme. V priebehu desiatich minút súper skóroval štyri krát a zrazu bolo všetko otvorené. Opäť bol zápas o niečo zaujímavejší a futbalovejší. Hra sa prelievala zo strany na stranu. Sedem minút pred koncom skóroval po rýchlom brejku Emil Haladej. Hneď nato zvýšil Filip Turlík. Klincom do rakvy bol minútu pred koncom gól Filipa, ktorý skompletizoval hattrick. Spolu so záverečným hvizdom ešte skóroval Dominik Ružbarský a ukončil zápas so skóre na 8:4 pre nás.

• AFT Wolves 8 vs 4 TIKI TAKA
  • góly: Filip Turlík(3), Emil Haladej(2), Sándor Balogh, Dominik Ružbarský, Nikolas Ďuriš