Niké Superliga má po základnej časti. Emil Haladej opäť zahviezdil

Niké Superliga má za sebou základnú časť. V zápase Bratislavy s Piešťanmi sa opäť predviedol náš hráč Emil Haladej.

Počas víkendu sa odohrali posledné zápasy Niké Superligy. V jednom z nich sa objavil aj náš hráč Emil Haladej.

Zo západu postúpila Bratislava a Trnava

V prvom zápase dňa si zmerala sily Bratislava s tímom Piešťan. Do zápasu išla Bratislava ako favorit a to sa aj potvrdilo. Bez väčších problémov si chalani z hlavného mesta poradili s hráčmi z kúpeľného mesta jasne 5:1. Bratislava postúpila do playoff z druhého miesta. Od úvodného hvizdu sa Emil do zápasu vložil a vytváral si šance od prvých minút. V 6.minúte umne prihral Zelenák a ten otvoril skóre. V 17.minúte sa dočkal a Emil tak skóroval už po šiesty krát v tejto sezóne Superligy. Nášho hráča bolo cítiť počas celého zápasu a v 43.minúte si pripísal druhú asistenciu zápasu. Emil sa postaral aj o jednu parádičku, ktorú nájdete tu. Zostrih zápasu nájdete tu.

Druhý zápas dňa obstaral Trenčín a Trnava. Favorit zo slovenského Ríma zdolal Trenčanov v divokej prestrelke 6:5 a do playoff postúpil z prvého miesta.

Východnej divízii vládne Prešov a Nitra

Prvý zápas východnej divízie obstaral Zvolen a Nitra. Trogári zdolali Zvolenčanov jednoznačne 9:1 a postúpili tak do playoff z prvého miesta.

Druhý derby zápas sa sa odohral v Košiciach. Na Junáckej domáci Vraňare privítali Koňarov. Domáci mančaft neprekročil svoj tieň z tejto edície Superligy a prehral s odvekým rivalom vysoko 1:6. Do playoff postúpil Prešov.