Ostrí hráči z Pergami si na nás urobili poľovačku. Obe tímy s miestenkou v playoff

Za sebou máme 4. a 5. kolo základnej časti Niké Top ligy. V minulom kole to bol boj, tentokrát sme si to vynahradili.

Minulý týždeň sme si zmerali v 1.lige s tímom Pergami.

Tento tím bol jedná veľká neznáma. Zápas sa začal opatrenejšie no o to ostrejšie. Hlavne zo strany Pergami. V rozmedzí štyroch minút padli až tri góly. Dva krát sa trafil Emil Haladej a raz hráč Pergami. Na konci prvého polčasu tak svetelná tabuľa ukazovala v náš prospech.

Do druhého polčasu sme šli s jasným cieľom vsietiť gól a trošku to ním upokojiť. To sa nám aj vďaka dobrej ofenzíve súpera nedarilo. V 31.minúte Pergami vyrovnal a hra bola ešte nervóznejšia. Hráči súpera často dohrávali súboje a často ostali bez povšimnutia hlavného rozhodcu. V 41.minúte po dobre rozohranej štandartke sa Longije Xia trafil tam kam má a opäť sme viedli. To naštartovalo súpera k ešte väčšej agresivite a nešportovému správaniu. Po diskutabilnom pokutovom kope v 48.minúte súper vyrovnal. Následne agresivita súpera vygradovala a odniesol si to Emil Haladej. Nastala šarvátka, v ktorej sa nevyznamenal ani rozhodca. To naštrbilo našu psychiku a v posledných sekundách stretnutia sme inkasovali ešte raz a prehrali sme tak 3:4.

AFT Wolves 3 vs 4 Pergami Team

Góly: Emil Haladej (2), Lingije Xia. Zostrih zápasu tu.

Rezerva opäť excelovala

Rezerva vo svojej 3.lige opäť vyhrala. Po skvelom výkone sme deklasovali tím FC Asap 6:0.

AFT Wolves 6 vs 0 FC Asap

Góly: Lukáš Žilavý (3), Adrián Cigánik (2), Rudolf Rusnák. Zostrih zápasu tu.

5.KOLO V PODOBE MIESTENIEK DO PLAYOFF

1.liga v podobe FAIR PLAY hry

V 5.kole sme v prvej lige natrafili na tím organizátorov ligy HuaHuaHe. Obe tímy mali problém pozbierať hráčov a samotný zápas mal voľné tempo. Na poslednú chvíľu na zápas dobehol Emil Haladej a Longije Xia. To sa odzrkadlilo aj na výške skóre. Od úvodných minút sme súpera do ničoho vážnejšieho nepustili a diktovali si tak tempo. Polčas, v ktorom Emil vsietil 3.góly sme vyhrali 5:0.

Druhá časť zápasu sa niesla v podobnom svetle a tempe. Hráči súpera sa často trápili a my sme ukázali perfektnú efektivitu. Hra bola poznačená fair play hrou súpera, ktorú neskôr ocenil aj Dejan Súkala. Druhý polčas sa skončil v pomere 7:2 pre nás. Dve kola pred koncom základnej časti sme si zabezpečili postup do playoff.

AFT Wolves 12 vs 2 HuaHuaHe

Góly: Emil Haladej (9), Dejan Súkala, Richard Petrovsky, Michal Bella. Zostrih zápasu tu.

Rezerva po tímovom výkone opäť za tri body.

Tím okolo Ruda Rusnáka bodoval opäť naplno. S tímom Boobies to bola vyrovnaná partia od úvodu až po záverečný hvizd. Prvú polčas sme vyhrali 2:0 avšak do druhého vstúpil lepšie súper a v priebehu piatich minút vyrovnal. Zápas mal svoju kvalitu a tempo a aj vďaka dobrej tímovej práci sme v 45.minúte strelili víťazný gól. Výhrou sme si zabezpečili postup do final four.