Parádna reklama. Náš hráč si zahrá proti účastníkovi Európskej ligy UEFA

Zobrazení:5589

Zápas kariéry. Aj takto môžeme označiť blížiaci sa zápas rakúskeho pohára. V ňom vyzve tím Emila Haladeja ASK Elektra LASK LINZ.


 

Už o pár dni a to konkrétne 16.12.2020 o 18:00 vyzve tím ASK Elektra účastníka Európskej ligy LASK Linz. Tím Emila Haladeja si zmeria sily s Linzom v pohári OFB Cup. 

Emil v zápase reprezentácia SR vs Bratislava

 

Pred zápasom sme sa opýtali Emila, aká je nálada v tíme, ich očakávania pred zápasom a ako vníma takýto duel samotný Emil.

Máme udelenú výnimku na trénovanie, takže sa svedomite pripravujeme. Vieme aký systém hrajú, takže sa snažíme čo najlepšie sa pripraviť.  Nálada v tíme je super. Všetci sa tešíme, že si budeme môcť zmerať sily s takýmto tímom. Samozrejme by sme chceli vyhrať a postúpiť, no vieme akú kvalitu má Linz, a preto nemáme prehnané očakávania. Chceme určite odmakať 90 minúť a zanechať čo najlepší dojem. Pre mňa je to ďalšia výzva. Teším sa, že sa budem môcť porovnať s hráčmi Linzu, ktorí sú zároveň aj hráčmi rakúskej reprezentácie. Zároveň, ktorí hrajú Európsku ligu UEFA, kde si porovnávajú sily s top tímami sveta. Beriem to ako super príležitosť získať kopec skúsenosti a verím, že sa mi zápas podarí a urobím dobrý dojem. Tiež dúfam, že mi zápas ukáže, na akých stránkach musím popracovať a zlepšovať sa. Od reprezentačného zrazu mám problémy s achilovkou, ktorú mám zapálenú. Vedenie mi dalo tri dni na regeneráciu aby som na zápas bol fit.

V šestnásťfinále viedenská Elektra zdolala druholigový SV Horn hladko 3:0. Live prenos si budete môcť vychutnať na ORFSPORT+ a tiež na OEFB.TV TU.

Tím Lask Linz v tomto ročníku v Európskej lige UEFA skončil medzi súpermi Tottenham, Antverpy a Ludogorec na treťom mieste a do vyraďovacej fázy tesne nepostúpil.