Po dlhej dobre 100% úspešnosť. Začína sa playoff

Za sebou máme posledné kolo základnej časti Niké Top ligy. Zároveň sa nám začína playoff

1.NIKÉ TOP LIGA

AFT Wolves 8 vs 3 Red Devils. Góly: Emil Haladej(6), Martin Čuchran, Adam Ščibrány. Zostrih zápasu tu.

Zápas, ktorý sme mali jednoznačne vyhrať. To sa aj podarilo. Bol to posledný zápas základnej časti a hralo sa viac menej iba o skóre. Na zápas po zranení nastúpil aj Emil a za pomoci spoluhráčov nasúkal poltucet. Od úvodu sme si išli svoje a bolo len otázkou, akým skóre skonči zápas. Prvý polčas sme vyhrali 6:2 a druhý iba dohrávali. Jožkovi v bráne sme veľmi nepomáhali a porušili sme mu nervy. Tri body sú ale doma a to je základ.

2.NIKÉ TOP LIGA

AFT Wolves B 3 vs 2 Decathlon. Góly: Lukáš Breniš(2), Adrián Hlinka. Zostrih zápasu tu.

Aj v zápase rezervy sme boli jasným favoritom. Od úvodu to bolo vyrovnané a súperov brankár hviezdil. My sme sa malo trápili no vďaka dvom gólom sme vyhrali prvý polčas. Druhý polčas bol ešte viac vyrovnaný, my sme boli nervózni a skoro sme na tom aj doplatili. Druhý polčas sme prehrali 1:2, no zápas vyhrali a pripásali si dôležité tri body.