Po premiére v reprezentácii sme vyspovedali nášho Emila Haladeja

Zobrazení:3017

Po premiére nášho hráča Emila Haladeja v reprezentácii vám prinášame exluzívny rozhovor


Počas víkendu 27.-29.11. mala v Bratislave zraz reprezentácia v malom futbale. Súčasťou bol aj zápas s výberom Bratislavy. Reprezentácia v zostave aj s naším Emilom Haladejom prehrala po penaltách 3:4.

Rozhovor s Emilom Haladejom

Emil, ako a kedy si sa dozvedel, že si v nominácii na zraz?

Správu, že som pozvaný na reprezentačný zraz som dostal SMS správou. Bolo to všetko narýchlo. Keďže sa uvoľnili opatrenia, bola  možnosť na takúto udalosť a zväz nezaváhal. Prišla teda pozvánka, a ja som samozrejme neodmietol.

Aké boli tvoje prvé pocity?

Pocity boli samozrejme kladné. Bol som šťastný. Všetko mi vychádzalo aj na klubovej úrovni.  A tak som sa mohol zúčastniť. 

S akými ambíciami si išiel na zraz?

Tak ako idem do každého jedného zápasu. Podať dostatočne kvalitný výkon, aby som si zaslúžil miesto či už v klube alebo v reprezentácii.

Ako prebiehal zraz?

Zraz prebiehal tak, že sme sa stretli o 11:00 na Mladej Garde. Dostali sme všetky potrebné veci a išli na tréning.  V sobotu sme mali dve tréningové jednotky, ktoré boli pomerne náročné. Na konci tréningov som mal nabehané cez 16 kilometrov. Po prvom tréningu sme sa šli ubytovať na hotel, kde sme mali obed a po obede sme mali chvíľu na odpočinok, ktorý som využil spánkom ? . O 17:00 sme mali chvíľu taktickú poradu, pozerali sme adekvátne videá na signály, taktiky a nejaké analýzy zápasov z Austrálie, kde boli chlapci. Po analýzach sme sa presunuli na ďalší tréning a po tréningu sme mali večeru. Následne som zaľahol do postele aby som bol čo najviac odpočinutý pred nedeľou. 

Čo sa ti páčilo a čo nepáčilo na zraze?

Musím povedať, že tak ako narýchlo sa zorganizoval zraz, bol naozaj kvalitný. Páčilo sa mi naozaj všetko. S chlapcami bola sranda.

Ako hodnotíš samotný zápas? V čom vidíš dôvod prehry?

Zápas mal vysoké tempo. Mali sme dosť šancí, no žiaľ sme ich väčšinou nevedeli premeniť. To, že sme prehrali na penalty, to je už lotéria. Viac šťastia pri pokutových kopoch mal súper a tak vyhral. Skôr by som povedal, že nám chýbala taká súhra hráčov. Tiež nie až tak pozitívne hodnotím slabšiu súhru spôsobenú hlavne tým, že sme sa v našej päťke vôbec nepoznali a k tomu sme tam boli všetci útočníci. Ale pevne verím, že na ďalších zrazoch, ak dostanem znova pozvánku, tak že tá súhra bude lepšia. A samozrejme aj ten prejav hry a výsledky budú priaznivejšie. Kvalitu máme, už sa len zohrať.

 

V stredu 2.12. pokračuje národná Superliga. Bude vysielaná LIVE na našom FB.   

19:45 Trnava vs Piešťany, 21:00 Bratislava vs Trenčín