Pred nami je piate kolo. V prvej lige nás čaká jedna veľká neznáma. O našom najbližšom súperovi sa dočítaš v článku

Liga má pred sebou štvrte respektíve piate kolo. Na koho narazia naše tímy?


V utorok narazí naša rezerva na tradičný tím TOP ligy Olympique. Chalani z Olympique sú známi aj z prvej ligy. Momentálne sa im darí podobne ako nám. Po troch kolách majú na konte dve výhry a jednu prehru. Zápas teda nebude mať favorita. Zápas má výkop 30.6. o 18:30.

V stredu 1.7. o 20:05 má výkop zápas nášho Á-čka s tímom Corpona. Pre nás jedna veľká neznáma. Chalanom sa doposiaľ až tak veľmi nedarí. Doposiaľ odohrali štyri zápasy a za jednu výhru získali tri body. Ak v tomto zápase získame tri body, predčasne tak spečatíme postup do playoff.

Rozhovor sa nám podaril aj so zástupcom tímu Corpona.

PREDSTAVÍŠ NÁM VÁŠ TÍM?

Náš tím sme si založili v roku 2018. Naša prvá sezóna bola Jar/2018,kde sme nastúpili do 4.Top ligy.  Náš najväčší doterajší úspech môžme považovať postup do 1.Top ligy v relatívne krátkej dobe ? Neúspechy nás ešte nepostretli.

 

KTO TVORÍ VAŠU PARTIU?

Našu partiu tvoríme v drvivej väčšine chalani z nášho rodného mesta Krupina, kde sme tak isto väčšina hrávali spolu aj „ veľký „ futbal.

 

ČO HOVORÍŠ NA PROJEKT TOP LIGA?

Projekt Top ligy sa nám páči. Zahráme si futbal, ktorý máme všetci radi a taktiež sa môžme ako partia stretnúť každý týždeň pri futbale . Výhrady nemáme ?


ČO VÁS BAVÍ NA MALOM FUTBALE?

Celkovo nás baví futbal, hrávame ho všetci celý život. Taktiež sa vždy stretneme dobrá partia.

 

MÁTE AKO TÍM OBĽÚBENÝ ČI MENEJ OBĽÚBENÝ TÍM V MALOM FUTBALE?

Myslím, že na nikoho nie sme nejak extra zaťažený v negatívnom a ani pozitívnom smere . Vždy si ideme zahrať futbal ?

 

CIELE V KORONA SEZÓNE?

Ako nováčik v 1.Top lige chceme predvádzať dobré výkony, aby nás futbal bavil a aby sme sa v najvyššej súťaží udržali čo najdlhšie ?

VAŠE CIELE DO BUDÚCNA?

Udržať partiu, stále sa stretávať pri Top lige, udržať sa v najvyššej súťaží, možno postup do vyraďovacej fázy 1.Top ligy ?

 

Start a Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.