Pred nami sú posledné zápasy sezóny. Semifinále bude LIVE a opäť s tipovačkou

Niké Top liga je na konci. Rezerva má pred sebou posledný zápas. A-tím ma na programe semifinále.


 
Situácia okolo Covidu sa zhoršila natoľko, že sa liga končí o čosi skôr. Zápasy sa odohrajú v režíme OP- otestovaný/prekonaný. Keďže väčšina tímov sa nevyskladá, zápasu sa prekladajú na neurčito. Druhá semifinálová dvojica Aktivizér vs Pergami/Brothers ešte nie je vyskladaná, nakoľko v pondelok odohrá Pergami s Brothers ešte len štvrťfinále. Či sa o týždeň odohrajú finálové boje, je otázne. 

1.NIKÉ TOP LIGA

A-tím odohrá v stredu 24.11. o 21:15 na Mladej Garde semifinále Top ligy. Vyzve v ňom Tiki Taka. Do semifinále sme sa dostali po tuhom boji cez penalty s Engerau Boys. 

Tiki Taka porazila jeden z najlepších tímov malého futbalu Papalalulu 3:1. Zápas to bude ako stále vyrovnaný a pre oko diváka viac než zaujímavý. Aj preto sa tento duel bude vysielať LIVE.

Pre ešte väčšiu atraktivitu duelu sme si pre vás pripravili tipovačku o tiket v hodnote 20€. Tento krát ide čisto len o náš zápas. Stačí, ak si tipnete správny výsledok.

 

2.NIKÉ Top liga

Rezerva ma pred sebou zápas sezóny. Je to posledný zápas, v ktorom sa rozhodne o víťazovi 2.B ligy. V utorok 23.11. o 20:15 vyzveme tím Corleone. V základnej časti sme tento tím zdolali pomerne jednoznačne 6:1.