Predsezónna spoveď. Medzi poslednými sme si vzali na mušku junáka z Ľubovne, Filipa Turlíka

Liga o pár dni načne novú sezónu. Bude iná, no o to zaujímavejšia a výsledkami prekvapujúcejšia


Medzi poslednými, ktorých sme z tímu stihli vyspovedať je Filip Turlík.

FILIP, PREDSTAV SA NÁM.

Volám sa Filip Turlík, mám 22 rokov. Pracujem na VZV (som profesionál), verný a najlepší. Pochádzam zo Starej Ľubovne (štát v štáte). Môj obľúbený tím je Liverpool FC. Je to moja srdcovka, ktorej  fandím od piatich rokoch. Od vtedy som aj začínal s futbalom. Najobľúbenejšieho hráča momentálne nemám, keďže Pišta Gerrard už nehrá.

 

TVOJE ZÁĽUBY OKREM VEĽKÉHO FUTBALU?

Medzi moje záľuby patrí jednoznačne šport, momentálne sa venujem dosť korčuliam. Inak som lenivý niečo iné robiť. Futbal hrávam v Rabensteine SC (Rakúsko). Predtým som hrával päť rokov v Podbrezovej a dva v Rači (posun jak sviňa) ?. Momentálne hrávam na pozícii útočníka, ale zahrám všetky pozície. Som rád, že môžem vôbec hrať.

Filipová tvrdá ale čistá hra

AKO SI SPOMÍNAŠ NA ZAČIATKY VO WOLVES.

Na začiatky s Wolves si veľmi nespomínam, keďže som bol po každom zápase v dobrej nálade, ale vraj že boli super ?. Ale som už nejaký ten piatok v tomto skvelom klube, takže nejaké tie spomienky sú. A pevne verím, že ich bude ešte viac.

Filip je silný na lopte

ČO ŤA BAVÍ NA MALOM FUTBALE?

Na malom futbale ma baví to isté čo na veľkom, je to hra s loptou a kreativita, ktorú máme možnosť ukazovať v každom zápase. Malý futbal je rýchly a veľmi ma to baví. A ak ste ešte s takou partiou ako je vo Wolves, tak to človeka baví dva krát viac.

 

Špilmacher

ČO SA TI PÁČI RESPEKTÍVE NEPÁČI NA TOP LIGE?

Na toto neviem odpovedať.  Neriešim to. Ja sa sústredím vždy len na hru. Na vedľajšie veci ohľadom organizácií a podobných záležitosti  sú iní odborníci.

 

MÁŠ OBĽÚBENÝ TÍM V LIGE? RESPEKTÍVE, KDE BY SI NAJRADŠEJ HRAL, AK BY TO NEBOLO VO WOLVES?

V Top lige by som hral buď za Wolves alebo ak niečo iné, tak len v režime for fun v 3. či 4.lige.  V 1.lige by ma nedostal do svojich radov žiadny iný tím. 

Vicemajstri

PREDSTAVA O IDEÁLNOM RANDE?

To si nechám radšej pre seba? 

 

SI NEŠŤASTNE ZADANÝ ALEBO ŠŤASTNE SLOBODNÝ?

Som šťastné zadaný vtedy, keď mi moja priateľka dovolí ísť večer na futbal- Top ligu ?. Každopádne som stále šťastné zadaný.

 

NAJVÄČŠÍ FEŠÁK, NAJVÄČŠÍ SHOWMAN A NAJVÄČŠIA BÁBOVKA V TÍME?

Fešák a showam asi Filip Turlík. Bábovka je ten, kto odmietne ??

Start a Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.