Predsezónna spoveď. Na koberček sme si pozvali príslušníka PZ, Dominika Ružbarského

Do začiatku ligy nám ostáva niečo vyše týždňa. Čakanie na štart si spríjemníme ďalším rozhovorom 


DOMINIK, PREDSTAV SA NÁM:

Ahojte, moje meno je Dominik Ružbarský, mám 26 rokov, bývam v malebnej dedinke Široké. Momentálne pracujem v Bratislave ako Policajt. Môj obľúbený tím je Chelsea Londýn a obľúbený hráč, je ich viac ale momentálne Zlatan Ibrahimovic.

Typická Dominová petarda

 

TVOJE ZÁĽUBY OKREM VEĽKÉHO FUTBALU?

Vo svojom voľnom čase si rád zacvičím, zabehám, mam rád aj prechádzky v prírode ako aj jazdu na bicykli. Rád si zahrám aj Playstation 4, väčšinou Fifu alebo UFC. Som rozhodca ale momentálne kvôli presunu za pracovnými povinnosťami som oprášil kopačky a hrávam v tíme MFK Rusovce na pozícii krajného záložníka

AKO SI SPOMÍNAŠ NA ZAČIATKY VO WOLVES.

Začiatky v Top Lige boli už v Prešove kde som hrával v úvodnom ročníku za tím FC Prešov City, kde sme obsadili 2.miesto. Neskôr po príchode do BA som napísal manažérovi tímu Marekovi, o ktorom som vedel, že sa dlhodobo venuje futbalu, či by som sa nemohol pripojiť k tímu. Po príchode som našiel skvelú partiu a v dvoch ročníkoch, v ktorých som pôsobil v tíme Wolves sme obsadili 1. a 2. miesto. Takže som prišiel do popredného tímu bratislavskej Top ligy. ??

 

ČO ŤA BAVÍ NA MALOM FUTBALE?

Malý futbal má svoje čaro, predsa má hráč viac kontaktov s loptou a je to rýchlejšie a záživnejšie ako veľký futbal, preto ho obľubujem.

ČO SA TI PÁČI RESPEKTÍVE NEPÁČI NA TOP LIGE?

Top Liga je výborná myšlienka ako sa stretnúť a vo voľnom čase si zahrať s kamarátmi futbal no možno hrací čas stretnutí by sa mohol vylepšiť, nakoľko sa nie vždy hrá načas.

MÁŠ OBĽÚBENÝ TÍM V LIGE? RESPEKTÍVE, KDE BY SI NAJRADŠEJ HRAL, AK BY TO NEBOLO VO WOLVES?

Obľúbený tím jednoznačne Wolves ❤️!

IDEÁLNE RANDE?

Predstava ideálneho rande je s ideálnou partnerkou, s ktorou si rozumiem a je to úplne jedno kde a kedy. No najlepšie asi niekde na prechádzke na pláži ? Touto cestou by som chcel pozdraviť moju Soulmate♾

Domino je silný na lopte

NAJVÄČŠÍ FEŠÁK , NAJVÄČŠÍ SHOWMAN  A NAJVÄČŠIA BÁBOVKA V TÍME?

Najväčší ? v tíme? Vsetci sme fešáci ? .Najväčší showman? Celá partička je svojim spôsobom zábavná ale pre mňa Filip Turlík ?‍?, ktorého týmto pozdravujem. Najväčšia?, taký pojem v našom mužstve nepoznáme.

Start a Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.