Prvé kolo Niké Top ligy sme zvládli s prehľadom

Zdravá futbalová nadržanosť nám zabezpečila pohodlný vstup do novej sezóny

1.Niké Top liga

AFT Wolves 9 vs 2 Farma Áčka. Góly: Emil Haladej (5), Peter Bondra (2), Lukáš Žilavý (2)

V prvom kole novej sezóny 1.ligy sme si zmerali sily s nám dobre známym tímom Farma Áčka. Od úvodu to bol taktický vyrovnaný zápas a oba tímy sa ešte len s loptou zoznamovali. Prvé presne zásahy začali padať po siedmych minútach zápasu. V siedmej a deviatej minúte nás posunul do vedenia Peter Bondra. Jeho rýchle nohy a dravosť si pozrite tu. O minútu na to však súper znížil na rozdiel jedného gólu. Stav 2:1 trval len niekoľko sekúnd. Svoje majstrovstvo za pomoci spoluhráčov ukázal Emil Haladej a v priebehu dvoch minút posunul náš tím do dvojgólového vedenia. Tesne pred koncom prvej časti padli ešte dva góly. Najprv „farmari“ znížili na 4:2 a skóre prvého polčasu uzavrel strelením hetriku Emil Haladej.

Druhý polčas začal vlažne podobne ako ten prvý. Zápas sme mali vo vlastných rukách a diktovali tempo. Počas bezgólovej desať-minútovky sa ukázali brankári oboch tímov. V 37.minúte zvýšil na rozdiel štyroch gólov Emil. O dve minúty na to vsietil prvý gól medzi elitou Luky Žilavý. Dve minúty pred koncom úvodného zápasu sezóny skóroval opäť Emil a s hvizdom rozhodcu skóroval na 9:2 Luky Žilavy.

Zhrnutie zápasu nájdeš tu. Video zostrih zápasu tu. Interview tu.

2.B Niké Top liga

AFT Wolves 6 vs 0 Pobrežie Liehoviny.

Prvý zápas v 2.lige naša rezerva neodohrala. Minuloročný prvoligista na zápas nenastúpil z dôvodu nízkeho počtu hráčov. Tím Pobrežie Liehoviny totiž pozostáva prevažne zo študentov FTVŠ.

Pozrite sa, aké tímy budú súpermi nášho A a B tímu.