Prvý krát sme stratili body. Zápasy boli ťažké a vyrovnané. Rozhodcovia sa zapotili

Liga mala na programe 3. respektíve 4.kolo. Naše tímy prvý krát v sezóne stratili body

PRV AKO ZAČNETE ČÍTAŤ, PROSÍM POMÔŽTE NÁM PRI MOŽNOM ZÍSKANÍ GRANTU OD NIKÉ. STAČÍ OTVORIŤ TENTO LINK A HODIŤ NÁM LIKE.

Utorková 2.liga skupina B

Akcia, po ktorej Michal Vlček dál gól

Zápas, ktorý nemal favorita. Takýto status niesol zápas s tímom HuaHuaHE. Od úvodných minút to bol vyrovnaný zápas a hra sa prelievala zo strany na stranu. Góly však strieľal iba súper. V rozmedzí piatich minút vsietil hattrick Vlado Chudina. Do konca prvého polčasu  sme však znížili na 3:2 pre súpera.

Úvod 2.polčasu sme zachytili lepšie my a dokázali sme vyrovnať na 3:3. Následne hra stratila trochu z tempa. V 30.minúte sa opäť zaskvel Vlado Chudina. Ten vsietil ďalšie tri gólu a zvýšil tak na 6:3 pre súpera. Naši však zbrane nezložili a skórovali ešte dva krát. Tretí vyrovnávajúci gól sme nedali a prehrali sme tak 6:5.

• AFT Wolves „B“ 5 vs 6 HuaHuaHe
  • góly: Tomáš Hudec(2), Christian Libič, Marek Popčák, Michal Vlček
  • zostrih zápasu tu
  • tabuľka tu

Stredajšia 1.liga

V stredu sme odohrali zápas s tímom Brothers. Ako po iné zápasy s týmto protivníkom aj tento bol ostrý a plný súbojov. Hra od začiatku mala náboj a prelievala sa zo strany na stranu. Dôkazom toho je aj skóre, ktoré sa menilo v pravidelných intervaloch. Po prvom polčase sme prehrávali 3:2. Do druhého sme vyšli lepšie my a hneď na úvod vyrovnali. Poznačilo nás aj kvantum nevyužitých šancí. Veľa krát nás však podržal aj brankár Jožko. Nasledoval medzi šestnástková časť. V posledných 15 minútach padli ešte štyri góly. Ten posledný padol v poslednej minúte do našej brány.

Gól Ota Zahumenského

Počas celého zápasu to bolo na ostrie noža. Bol to zápas plný štandartiek, pri ktorých sa poriadne zapotili aj rozhodcovia. Tí sa pár krát upískli viac ako by sa patrilo. Bohužiaľ aj to je futbal. Ako sme vyhrať mohli my, mohol aj náš súper. Zápas skončil zaslúženou remízou 5:5

• AFT Wolves 5 vs 5 Brothers
  • góly: Emil Haladej(2), Filip Turlík, Sándor Balogh, Ivan Klinčok
  • pozápasové interview tu

SUPERLIGA

Nedarilo sa ani výberu Bratislavy v národnej Super lige. V semifinále narazili na tím Prešova. Zápas bol viac menej vyrovnaný. Úvodný gól vsietil celok Bratislavy, keď po pravej strane ušiel náš Emil Haladej a do druhej vlny pekne naservíroval nahrávku Reiselovi a ten skóroval.

Napokon Prešov vyhral 2:1 a Bratislava si zahrá o bronz. Finálové boje sú naplánované o 2 týždne v Košiciach.