Rezerva sa stala majstrom a oslavuje postup!

Po spackanej sezóne A-tímu veľkú radosť priniesla rezerva. Postup si zabezpečili v priamom súboji o prvé miesto v 3.Niké Top lige B skupiny.


Rezerva od začiatku prerušenej sezóny išla s jasným cieľom do každého zápasu. A to vyhrať a pobiť sa o postup. To sa im aj darilo a šli od kola ku kolu ako nôž maslom. 

V prvom zápase, ktoré sa odohralo ešte na jeseň 2020, sme vyhrali nad tímom Fajnšmekri 4:2. O týždeň neskôr sme zdolali tím Halová13 5:0. Posledný zápas pred prerušením sezóny z dôvodu Covidu, sme brali opäť tri body. Nad tímom Ministry sme vyhrali kontumačne 6:0. Ďalšie tri body sme brali až 1.6.2021 po výhre 6:0 nad tímom FC Asap. Následne sme tesne vyhrali 3:2 nad tímom Boobies. V 6.kole nás čakal top favorit a najväčší rival v skupine tím FK Bratstvo Výchor. Východniarom sme podľahli 1:5. 

Do playoff sme teda šli s trojbodovym mankom. V prvom kole playoff sme zdolali Halovú13 4:1.  V druhom kole sme zdolali Boobies 5:1 a zároveň FK Bratstvo Výchor zaváhal a stratil všetky tri body s Halovou 13. V poslednom zápase playoff a zároveň sezóny s FK Bratstvo Výchor išlo teda o všetko. Ak sme chceli postúpiť, museli sme nepodmienečne vyhrať. To sa nám aj podarilo. Po výhre 2:1 sme sa tešili z postupu do 2.Niké Top ligy.

 

A-tím obsadil konečné 12.miesto. V novej sezóne budeme veriť, že sa dochádzka zlepší a tým aj konečné umiestnenie. Cieľ bude medaila.

EMF EURO 2021 - Predpredaj.sk