Sezóna sa začala. Prvé kolo je naše

Top liga je na začiatku novej sezóny. V prvom kole sme mali problém s dochádzkou, avšak body sú naše.

1.liga

AFT Wolves 6:1 Biela Orava

Góly: Emil Haladej(3), Jakub Barniak, Ivan Klinčok, Bellay. Zostrih zápasu nájdete tu.

Chalani si na začiatok sezóny poradili s nováčikom Biela Orava. Pri veľkých problémoch so zostavou sme sa napokon pozbierali a nášho prvého súpera zdolali 6:1. Súper bol huževnaty a hlavne v prvom polčase nám narobil veľké problémy. Druhý polčas bol náš vďaka skúsenostiam a zo súpera sme si urobili trhací kalendár.

barniak
barniak

3.liga

Coyotes 2 vs 1 MFC Metod

Góly:  Michal Bella, Rudolf Rusnák. Zostrih zápasu nájdete tu.

Zápas bol od úvodných minút vyrovnaný a v podobnom duchu sa to nieslo až do záverečných minút. Všetky tri góly stretnutia padli v rozmedzi troch minút. Ten víťazný od Rudolfa Rusnáka stal za to. Pozrite si ho tu.