Šialená TOP liga!!

Zobrazení:517

TOP liga respektíve CK DAKA liga majú nakročené k záveru základne časti. Tento týždeň sme mali na programe boje o záchranu ale aj súboje, ktoré nás mohli posunúť do plaoyff. Ako sa nám darilo?


 

 

 


 

Utorok mala naša rezerva na programe veľmi dôležitý zápas. S tímom Šup ho tam sme sa stretli v boji o záchranu. Zápas sme bohužiaľ nezvládli a prehrali sme 3:2. O týždeň nás čaká odveta. Góly: Martin Čuchran, Erik Putec. Zostrih zápasu tu.

Stredu si mali Talenty na dosah zmerať sily s tímom Divé svine. Zápas sa nakoniec odložil.

Tiež v stredu mal náš A-tím nastúpiť na veľmi dôležitý zápas. V poslednom kole základnej časti si to mali rozdať s tímom Vesmírne Goro. Napokon sme podali žiadosť o odklad. V tomto zápase musíme bezpodmienečne vyhrať.

Prečo šialená TOP liga?

Tabuľka sa nám tak nečakane zamotala, že sme z toho rozčarovaní. Pred sezonou sme rátali, že 15 bodov by mohlo stačiť na prvú 4-ku. Nakoniec to tak nemusí byť. V ostatnom kole bolo viac než dosť prekvapení. Casino prekvapujúco zdolalo Brothers a otvorilo si tak dvere do playoff. Kováčové AFK zdolalo Ako chcete a BPN nenastúpil na zápas.

Piatok vám prinesieme informácie kto na koho narazí a kto koho musí poraziť aby sa dostal do top 4.

Start a Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.