Sme vo fináááále

Zobrazení:553

1.CK DAKA liga mala na programe semifinálové súboje.  

 

 

 


 

1.CK Daka liga mala v stredu na programe semifinálové súboje. V jednom z nich sme bojovali aj my.

V prvom semifinále sa stretli Brothers a Vesmírne Goro. Favoritom boli bratia. Túto rolu však nepotvrdili. V oklieštenej zostave nestačili na vesmirákov a podľahli im 4:3. Do finále tak postúpil nováčik v 1.lige Vesmírne Goro. Zostrih zápasu tu.

Predzápasová

Druhé semifinále bolo naše. Narazili sme v ňom na víťaza základnej časti TIKY TAKA, ktorý nastúpil s jedným hráčom na striedanie. Na rozdiel od súpera sme mali dve silné päťky. Prvý polčas sme nezvládli a prehrali sme 2:1. Na začiatku druhého sme však skórovali a chytili druhý dych. Silný moment bol, keď brankár Janko Hradský chytil nemožné. Zákrok môžte vidieť tu.  Do konca zápasu sme skórovali ešte 4 krát a VYHRALI 6:2 a odplatili im prehru 10:8 zo základnej časti.  Góly: Filip Turlík(2), Oto Zahumensky, Adrián Mušinský, Dávid Dacej, Jakub Novosedliak. Zostrih zápasu tu.

Vo finále narazíme na Vesmírne Goro. V základnej časti sme im podľahli 6:1. Finále, ktoré sa hra pred TV kamerami, má výkop v stredu 12.6. o 21:25 na Pasienkoch. Oficiálna udalosť tu.

Start a Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.