Stali sme sa majstrami 2.ligy!

Niké Top liga je nedobrovoľne na konci. Naša rezerva stihla sezónu ukončiť a to rovno majstrovský!

1.TOP liga

Semifinále s TIKI TAKA sa neodohralo. Opatrenia nedovolili odohrať tento duel a o majstrovi 1.TOP ligy sa rozhodne až na jar 2022.

2.B Top liga

AFT WOLVES B 2 vs FC Corleone. Góly: Emil Haladej(2). Zostrih zápasu tu.

Chalani nastupovali do posledného zápasu s jasným cieľom. Získať minimálne bod. S priamym protivníkom v boji o titul v 2.lige tímom Corleone sme sa stretli v utorok 23.11.2021.

Od úvodu sme išli jasne za svojím cieľom. Hrali sme zo zabezpečenej obrany a s posilou Emilom Haladejom. Aj kvôli dôležitosti zápasu to bol viac menej medzišestnástkovy futbal. Až v 11.minúte padol gól. Padol do našej brány a prehravali sme 1:0. V 18.minúte sa takmer z polovice ihriska presne trafil Emil. Dve minúty pred koncom polčasu sme išli do vedenia. Gól padol po biliardovej akcii, kde na konci bol Emil. Druhý polčas lepšie začal súper, keď vyrovnal v 28.minúte. Nasledujúce minúty to bol boj a hráči si nič nedarovali. Ofenzíva oboch tímov sa nevedela vysporiadať s dobre organizovanou defenzívou na čele s brankármi. Posledných 15.minút sme mali z hry viac my a ukončili zápas remízou. Lepší vzájomný zápas zo základnej časti a lepšie skóre nám dopomohli k majstrovskému titulu.

Najlepší strelec tímu sa stal Adrián Hlinka, ktorý strelil päť gólov.