Liga je späť. Štvrté kolo s Pergami

Niké Top liga sa dostala do polovice základnej časti. Korona ju však na čas preruší. Predstaviť vám stihneme ešte PERGAMI TEAM

TAK AKO MINULÚ SEZÓNU, TAK AJ TÚTO VÁM PRINESIEME PRED KAŽDÝM KOLOM ROZHOVOR S JEDNOTLIVÝMI MANAŽÉRMI RESPEKTÍVE HRÁČMI. TÍM PERGAMI TEAM PREDSTAVIL MANAŽER A HRÁČ ANDREJ STRAPEK


Zápas s Pergami Team má výkop v stredu 2.6.2021 o 21:15 na Mladej Garde.

Rezerva hra svoj zápas s FC ASAP utorok 1.6. o 21:15 na Mladej Garde.


 

AJO, PREDSTAV NÁM VÁŠ TÍM.

Náš tím je v Top lige v podstate od úplného začiatku len s malými zmenami. Prešli sme si zmenou názvu tímu a to už dvakrát. Na začiatku sme sa v lige predstavovali ako Lachtani, potom Pressburg team a aktuálne Pergami Team. Samozrejme, že sme zažili úspechy ale aj neúspechy. To znamená, že sme si prešli všetkými ligami až sa nám konečne podarilo prebojovať sa do prvej Nike Top ligy.

 

KTO TVORÍ  MOMENTÁLNE TVORÍ VAŠU PARTIU?

Momentálne v kádri máme profesionálnych ale aj rekreačných hráčov. Ale čo musím vyzdvihnúť, že sme v najlepšom zložení v akom sme kedy boli ?. Samozrejme, že sa aj u nás vystriedalo veľmi veľa hráčov, čo je ale prirodzená vec. V aktuálnej zostave sme už 3.sezónu.

 

AKO HODNOTÍŠ DOTERAJŠIE ZÁPASY?

Z odohraných troch zápasov máme šesť bodov. V tíme sme spokojní.

 

ČO HOVORÍŠ NA VYNOVENÝ PROJEKT TOP LIGY?

Top liga ako taká ide stále dopredu, čo sme veľmi radi. Každou sezónou sa posúvajú ďalej. Tým chcem povedať, že momentálne nie je nič, čo by sa mi nepáčilo a aj preto sa mi ľúbi vynovený projekt Top ligy.

AKO HODNOTÍŠ MINULÚ SEZÓNU?

Minulá sezóna bola jedna z našich najvydarenejších. V našej skupine 2.ligy sme skončili na 1.mieste a postúpili tak medzi elitu. Sezónu sme odohrali s jednou prehrou a jednou remízou, čiže veľká spokojnosť.

 

VAŠE CIELE DO PRICHÁDZAJÚCEJ SEZÓNY?

Myslím, že každý si dáva tie najvyššie ciele.  Ani my nie sme výnimkou. Samozrejme, že by sme chceli vyhrať aj 1.ligu. Vieme ale, že to nebude jednoduché. Určite sa chceme umiestniť minimálne v najlepšej štvorke.

 

KTORÝ TÍM JE PODĽA TEBA NAJVÄČŠÍ FAVORIT NA TITUL?

Keďže som doteraz nevenoval veľkú pozornosť 1.lige, tak nemám prehľad o tímoch. Určite si myslím, že to nebude jednoznačne pre žiadny tím.

 

Vaše ciele do budúcna?

Nakoľko celá Top liga a obzvlášť 1.liga, takisto aj súperi sú nevyspytateľní, nedá sa jednoznačne predpovedať, ako to v budúcnosti s nami bude. Samozrejme našim cieľom je stále napredovať, z každého jedného neúspechu sa dostatočne poučiť a zo všetkých úspechov sa tešiť.