Tabuľkovo kraľujeme v prvej aj tretej lige. Ostrostrelec Haladej ďakuje svojím spoluhráčom

Zobrazení:562

Liga ma za sebou už tri kola. Na dlhší čas zrejme posledné. Pomaly sa nám začínali črtať tímy, ktoré čo to prehovoria v boji o play off


 

1.liga skupina A

Podľa predpokladov tabuľku vedú tímu Papalalulu a TIKI TIKA. Doposiaľ ešte nestratili bod a zároveň kraľujú v defenzíve a ofenzíve. Na treťom mieste sa drží Farma Áčka, ktorá tiež podľa predpokladov bude bojovať o top 4 po základnej časti. Štvrtú pozíciu si drží iClinic Cafe CF. V zóne o udržanie sú momentálne najvyššie AS. O bod menej majú chalani z Pobrežie Liehoviny. Predposledný je tím GPS Ovsište a bez bodu ostáva FC Individuals. 

 

1.liga skupina B

Na čele skupiny B je náš tím. Dva krát bola výhra povinnosť, v prípade s Brothers to bol boj, ako to už býva zvykom. Zároveň v skupine kraľujeme aj s počtom strelených gólov. Na druhom mieste je prekvapujúco Pergami Team. Tretie je Casino Olympic, ktorý sme aj pasovali za tím, ktorý by mal bojovať o top 4. Štvrté je HuaHuaHE, ale len o skóre. Na piatom mieste je prekvapujúco úradujúci majster Brothers. Na šiestej pozícii s tromi bodmi je MFC Metod. Rovnako tri body ma FC Red Devils. S nulou na konte a na chvoste našej skupiny je Engerau Boys.

 

Emil Haladej s priemerom päť gólov na zápas

Po troch kolách kraľuje tabuľke strelcov 1.ligy, aj za pomoci svojich spoluhráčov, Emil Haladej. V troch kolách vsietil už 15 gólov.  V poslednom zápase ich nasúkal sedem. V top 10 strelcov skupiny B je ešte Miloš Angelovič a Nikolas Ďuriš.