Tímová práca prináša ovocie. Emil Haladej v reprezentácií

Zobrazení:1281

DNES NEČAKANE ODŠTARTOVALA PRÍPRAVA REPREZENTAČNÉHO VÝBERU. AJ S NAŠÍM EMILOM HALADEJOM!

Už dnes nečakane odštartovala príprava reprezentačného výberu pred blížiacimi sa Majstrovstvami Európy v Košiciach.

 

LIVE prenos zápasu si užijete v nedeľu 29.11.2020 o 10:30 na našom FB TU  a na FB SZMF TU. Nezabudnite si odkliknuť túto udalosť na FB.

Reprezentačný tím pod vedením trénerskej dvojice Ladislav Borbély a Peter Ganczner sa stretol na prvom reprezentačnom kempe pred ME v Košiciach túto sobotu 28. novembra. Výber absolvuje dve tréningové jednotky a videoanalýzu. V nedeľu odohrá prípravný zápas so superligovým výberom Bratislavy.

Podľa aktualizovaných hygienických opatrení sa môžu na území Slovenska organizovať jednorazové hromadné podujatia nad 6 osôb, ktoré trvajú najviac 48 hodín. Účastníci podujatia musia mať v čase začiatku negatívny výsledok RT-PCR testu alebo antigénového testu nie starší ako 12 hodín.

Vedenie Slovenského zväzu malého futbalu neotáľalo a príležitosť okamžite využilo vo svoj prospech. V priebehu niekoľkých hodín dokázalo skontaktovať celý realizačný tím, hráčov, súpera a nakoniec zrealizovalo reprezentačný kemp, ktorý sa uskutoční na Mladej garde v Bratislave.

 

Reprezentačného trénera Ladislava Borbélyho zorganizovanie kempu na poslednú chvíľu potešilo. „Je fajn, že môžeme ukončiť tento pandemický rok takýmto príjemným stretnutím. Chceme spoznať a privítať nových hráčov. Pre chémiu v mužstve je dôležité, aby sa hráči stretávali a spoznali.“

Reprezentačnú pozvánku dostali traja noví hráči. Brankár Martin Kopčan z FC Letka Trenčín, Emil Haladej z AFT Wolves Bratislava a Filip Korec z MVSCHLA S.C. Piešťany. „Máme jasnú predstavu o koncepte hry nášho mužstva a tomu prispôsobujeme aj výber hráčov. Hráči musia byť v dnešnej dobe komplexní a mali by vedieť zahrať na viacerých pozíciách. Všetkých troch sme sledovali už dlhší čas. Svoju šancu dostanú. Emil Haladej je univerzálny. Vie brániť, kombinovať a navyše je aj veľmi efektívny pred bránkou súpera.“ uviedol hlavný tréner reprezentácie.

 

Nominácia:

Brankári: Martin Kopčan (FC Letka Trenčín), Martin Kapráľ (TO-DAY Hydrokres Prešov)

Hráči do poľa: Dušan Dzíbela (Atletico Trnava F.C.), Filip Deket (Atletico Trnava F.C.), Juraj Kuhajdík (TO-DAY Hydrokres Prešov), Adrián Hricov (TO-DAY Hydrokres Prešov), Michal Takáč (Atletico Trnava F.C.), Tomáš Mikluš (TO-DAY Hydrokres Prešov)Emil Haladej (AFT Wolves Bratislava), Peter Brestovanský (Atletico Trnava F.C.), Martin Blaho (FC Trestná lavica Nitra), Filip Korec (MVSCHLA S.C. Piešťany), Dominik Rolinec (FC BPN Bratislava), Ján Andrejko (Decathlon Bratislava), Filip Bednár (TO-DAY Hydrokres Prešov), Stanislav Krempaský (Jedáleň Mirka Prešov), Matúš Paukner (Pivkári Nitra)