Top liga začne. Vieme ako to bude vyzerať

Niké Top liga ako aj ostatné ligy v malom futbale už dlhší čas stoja. Kedy sa naštartujú? 


Kvôli pandémii sa liga od začiatku októbra prerušila a my sme ostali bez malého futbalu. Avšak svetielko na konci tunela tu je. A to vďaka vakcíne. Ak pôjde všetko ako má, tí najzraniteľnejší by do konca marca mohli byť zaočkovaní. 

Práve to je obdobie, kedy zvyčajne začína sezóna Top ligy. Či sa dovtedy situácia zlepši a zároveň uvoľnia opatrenia, ani srnka netuší. Vieme však, že organizátori ligy urobia pre to všetko, aby sa liga začala čo najskôr.

Ako to bude vyzerať, ak sa situácia zlepší a začnú sa jednotlivé športy či ligy? Určitosťou je, že nedokončená sezóna z jesene 2020 sa rozbehne a dokončí čo najskôr ako to bude možné. Teda klasická jarná časť bude dohrávkou jesennej sezóny 2020. Nasledovať bude zrejme letná sezóna, ako náhrada jarnej časti. Následne tradične v druhej polovici septembra začne jesenná časť 2021. Samozrejme, ak to situácia dovolí a korona sa ako tak z nášho života pominie. Zároveň v jeseni 2021 by sa mali konať v Košiciach odložené MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V MALOM FUTBALE.

Pevne veríme, že spoločnými silami dokážeme túto pliagu z našich životov vyhnať, aby sa športový život začal čo najskôr.

 

V prípade noviniek vás budeme informovať medzi prvými.