Toto je partia, ktorá reprezentuje vlkov v 3.B Niké Top lige

Zobrazení:758

Ak by sezóna bežala podľa plánov, práve v tomto čase by sa uzatvárali súpisky. Obzreli sme sa za súpiskou našej rezervy


 

Ako to bývalo pred sezónami minulých ročníkov, aj teraz sa súpiska zapĺňala pomalšie. Z minulej sezóny neostal kameň na kameni. Takmer 90% tímu nepokračovalo a pred nami bolo skautovanie. To bolo ako sa neskôr ukázalo úspešné.

Tesne pred štartom ligy sme mali na papieri tri poltucty hráčov. Slabá polovica z nich boli študenti. So skúsenosti vieme, že sa hráči po prvom zápase rozhodnú nepokračovať. Dôvody sú rôzne. Ani tento krát to nebolo inak. 

Do druhého kola sme išli už boli bez pätice hráčov. Následne sa situácia ohľadom Covidu zhoršovala a s tým aj situácia okolo našej súpisky. Študenti ostali doma, a my sme tak ostali bez hráčov. 

Na rad prišiel skaut. Ten sa opäť zapotil ale hráčov našiel. Do ďalších bojov sme išli aj s posilou z A-tímu ale aj novými hráčmi. 

Napokon sa to ustálilo a súpiska bola viac menej uzavretá. Toto sú chalani, ktorí robia super meno tímu Wolves, a ktorí vedú tabuľku 3.B Niké Top ligy bez straty body.

V bráne začínal Marko Hajduk, ktorý si okúsil aj 1.ligu. Škola skončila, skončil aj Marko. Následne v bráne chytával Igor Dedík. V poli bojoval srdciar Rudo Rusnák, ktorý ako jediný bojuje s vlkami už niekoľko sezón. Navrátilec medzi vlkmi je Michal Špekker. Skúsenosti z A-tímu odovzdáva Jakub Novosedliak.

Najkrajšie góly našej rezervy nájdete tu.

V tíme máme aj šikovných zakončovateľov. Medzi nich patrí najlepší strelec tímu Benjamín Šiket. Dvojgóloví Michal Kinik a Martin Michlík. Gól vsietil aj Adrián Cigánik. Súčasťou tímu sú aj Ľuboš Breniš, Šimon Jurásek, Bojan Telič, Michal Bella, Branislav Bardík, Sebastián Rychtárech.

Súpiska je viac-menej uzavretá. Bohužiaľ aj liga. Či sa vôbec bude pokračovať, nevieme. Avšak čísla nepustia, dátum je šibeničný. Podľa všetkého si tohto roku do lopty už nekopneme a dobre rozbehnutú sezónu budeme musieť dohrať až v jari. 

Tabuľku 3.B ligy nájdeš tu.