Úspešný vstup do novej sezóny pre oba tímy

Niké Top liga sa pre nás začala úspešne. Oba naše tímy na úvod vyhrali.

1.NIKÉ TOP LIGA

AFT Wolves 6 vs 0 Brothers. Kontumačne

Náš A-tím čakal hneď na úvod tradičný rival a v každej sezóne ašpirant na titul Brothers. Chalani, ktorí ostatnú sezónu skončili druhí, sa však nepozbierali a pár hodín pred výkopom bol zápas kontumovaný. Zápas ako remeň sa nekonal a tak si zadarmo odnášame dôležité tri body.

Adam Izvorský

2.NIKÉ TOP LIGA

Coyotes 4 vs 1 Individni. Góly: Andrej Mešina, Adrián Hlinka, Igor Dedík, Ľuboš Pavúk. Zostrih zápasu nájdete tu

Chlapci potvrdili formu z ostatnej sezóny a hneď na úvod tejto brali tri body. V utorok sme narazili na neznámy tám Indivindi. Zápas mal z našej strany kostrbatý začiatok avšak hru sme aj napriek tomu kontrolovali. V 10.minúte sa presadil Mešina a dve minúty pred koncom prvého dejstva rozdiel navýšil Adrián Hlinka.

Do druhej polovici zápasu sme vošli excelentne, keď už v prvej minúte sa presadil Igor Dedík. Následne sme sa uspokojili s výsledkom, hrýzli sme, ale slabo. Na ďalší  zásah sme čakali do 34.minúty, keď presne mieril Ľuboš Pavúk. To bolo z našej strany všetko. Hru sme kontrolovali a súpera do vyložených šancí nepúšťali. Až nastala 50.minúta, strata koncentrácie a s hvizdom rozhodcu súper skóroval. V zápase, v ktorom sme dominovali sme zvíťazili 4:1.