V 1.lige sme aj s nežným pohlavím v zostave zničili diablov. Rezerva šliape ako švajčiarske hodinky

Zobrazení:5160

Liga a zároveň naše tímy mali na programe už 3.kolo základnej časti Niké Top ligy. Boli sme stopercentní

Rezerva v 3.lige skupiny B stopercentná

Benjamín skóroval utešenou obaľovačkou

V utorok rezerva nastúpila v derby zápase proti tímu Ministry. V peknej zostave aj s dvojicou posíl z A-tímu sme nezačali najlepšie. Už vo 4.minúte sme inkasovali a museli tak dobiehať. O 4.minúty na to sme vyrovnali a to nás nabudilo. Od tejto chvíle sme prebrali opraty do svojich rúk. Do konca prvého polčasu sme skórovali ešte dva krát.

Do druhej polovice zápasu sme išli s cieľom neinkasovať a podľa možnosti ešte vsietiť góly. Tempo sme si preniesli z prvého polčasu a súperov brankár si nevydychol. Góly padali a päť minút pred koncom zápasu už bolo 8:1. Súper ešte strelil gól a to bola bodka definitívna za zápasom.

Viac o zápase nám povedal Benjamín Šiket

Zápas začali lepšie hostia, keď v 4.minúte skóroval Lacko. To nás nabudilo. V 8.minúte sme vyrovnali. Po milimetrovej nahrávke cez celé ihrisko od Michala Špekka sa mi podarilo z ťažkej pozície skórovať. Súper bol behavý a viac krát nám zavaril. My sa však od zápasu k zápasu zlepšujeme a aj v tomto zápase sa to odzrkadlilo. Vyhrali sme jednoznačne 8:2. Určite nám pomohli aj chalani z áčka – Emil Haladej a Milan Šavol. Chlapci boli pre nás veľkým prínosom, za čo im ďakujeme. Poviem určite aj za ostatných, náš tím je skvelo vyskladaný a kvalitu máme obsadenú na každom poste. Od brankára, cez defenzívu až po ofenzívu. To sme potvrdili v doterajších troch zápasoch, ktorí sme aj vyhrali. Ciele máme najvyššie, preto dúfam, že nám forma a výkonnosť ostane čo najdlhšie.

• AFT WOLVES B 8 vs 2 Ministry
  • góly: Benjamín Šiket /2/, Emil Haladej /2/, Milan Šavol /2/, Michal Kinik /2/
  • zostrih zápasu tu
  • interview tu
  • tabuľka tu

V prvej lige nastúpila a hneď aj skórovala prvá žena v našom tíme

Streda ako to už býva zvykom, patrí 1.lige. V nej sa náš A-tím stretol s FC Red Devils. Zápas, ktorý pred začiatkom nevyzeral čo sa týka súpisky najlepšie. Tesne pred zápasom svoju účasť odškrtli až 3 hráči. Stihli sme však získať posilu v podobe Tamary Ordzovenskej

Už od úvodných minút sme začali s tempom na 100% a postupne sme pridávali.  V druhej minúte po biliardovej akcii načal skóre zápasu Haladej. V piatej minúte po strele Turlíka do žrde elegantne lobol brankára Angelovič. O minútu na to skóroval aj do prázdnej brány. O ďalšiu minútu skóroval Haladej. A bol to riadne kontroverzný gól. Svojou bombou roztrhal sieť. Tento gól si pozrite tu. V 11.minúte spečatil svoj hattrick. O päť minút zvýšil na 6:0 Haladej, po umne rozohranej akcii z kopačky Ota Zahumenského.  V tej istej minúte súper znížil na 6:1. Netrvalo dlho a Haladej opäť skóroval. Po peknej kombinácii s Ordzovenskou, Haladej zvýšil už na 7:1.

Druhý polčas ani nezačal a už sme vyhrávali 8:1. Po milimetrovej nahrávke Turlíka, Haladej jemne zmenil smer lopty a gól bol na svete. Nasledovala vyrovnaná a bezgólová desať-minútovka. Po nej sme opäť úradovali my. Po individuálnej akcii završil svoj hattrick aj Miloš Angelovič.  Na 10:1 zvyšoval Turlík. Za svoj ukážkovo kolektívny výkon si gól zaslúžil. Filip si loptu vybojoval, prešprintoval celé ihrisko a brankára si patrične vychutnal. Gól si pozrite tu. Hneď po rozohrávke znížili “Diabli” na 10:2. Sedem minút pred koncom, po už tradičnej kombinácii chlapcov od Ľubovne, Angelovič-Haladej, sme zvýšili na 11:2. A prišiel čas aj na Tamaru. Po individuálnej akcii Angelovič naservíroval loptu Ordzovenskej a ta sa nemýlila. Gól si pozrite tu. Posledný gól zápasu vsietil v 45.minúte po nahrávke Ordzovenskej Oto Záhumensky.

• AFT WOLVES 13 vs 2 FC Red Devils
  • góly: Tamara Ordzovenská, Emil Haladej /7/, Miloš Angelovič/3/, Filip Turlík, Oto Zahumenský