V elitnej lige si zmeriame sily s diablami. Nováčikom vynovenej ligy

Zobrazení:5216

LIGA MÁ NA PROGRAME TRETIE KOLO. V ŇOM SI ZMERIAME SILY S NOVÁČIKOM FC RED DEVILS, KTORÝ PRICHÁDZA Z UNI LIGY

 

 


TAK AKO MINULÚ SEZÓNU, TAK AJ TÚTO VÁM PRINESIEME PRED KAŽDÝM KOLOM ROZHOVOR S JEDNOTLIVÝMI MANAŽÉRMI RESPEKTÍVE HRÁČMI. SVOJ TÍM FC RED DEVILS PREDSTAVIL MANAŽER, MODERÁTOR A OTEC UNILIGY ROBO KMEŤO.

 

Zápas má výkop v stredu 7.10. o 21:15 na Mladej Garde.

Rezerva hra svoj zápas utorok 6.10. o 21:15 na Mladej Garde.


Momentka z vydareného zápasu s MFC Metod. Diabli vyhrali 8:2

ROBO, PREDSTAV NÁM VÁŠ TÍM.

Tím som založil v roku 2013, s tým, že sme zahrali pár turnajov a bol zložený hlavne s mojich bývalých spoluhráčov z Artmedie. Postupne sa tím vyvíjal, keďže sme hrali aj ligu. Momentálne máme áčko a béčko. Medzi úspechy určite môžeme zaradiť dvakrát štvrťfinále na Majstrovstvách Slovenska, víťazstvo v prvom ročníku Uniligy, dvakrát sme v Unilige skončili na treťom mieste a vyhrali sme tiež Uniligový pohár. O neúspechoch sa hovoriť nedá, keďže úspech je vždy to, že sa zložíme a poriadne si zabeháme 🙂

 

KTO TVORÍ  MOMENTÁLNE TVORÍ VAŠU PARTIU?

Snažíme sa budovať na tom, čo sme mali aj minulý rok. O A-tím sa stará Martin Malecký, s tým, že našim cieľom je to aby sme dokázali bojovať o čo najvyššie miesta, ale extra to nehrotíme. A B-tím je víťaz tretej Uniligy a je pomerne na rezervu dobre vyskladaný, čo sa týka typológie hráčov a vcelku dobre sa poznáme. Á-čko je v podstate neustále vo vývoji, keďže nás pár dôležitých hráčov aj opustilo ako napríklad Rado Drápal, ktorý bol dlhodobý kapitán. Rado nestíha mixovať malý futbal s veľkým- Veľký je pre neho numero uno.

AKO HODNOTÍŠ POSLEDNÉ KOLO?

Posledné kolo som nebol pri chalanoch, pretože som bol v práci. Ale v skratke čo viem, nevyužili sme veľa šancí a šlo asi o jeden z najhorších zápasov za posledné dva roky z pohľadu toho akých hráčov sme mali a ako sme sa popasovali so súperom. Takže sa k poslednému kolu moc nechcem vyjadrovať. K zápasom, ktoré máme pred sebou viem povedať len to, že chceme hrať čo najlepšie, aby sme boli platným súperom pre najlepších v lige.

 

ČO HOVORÍŠ NA VYNOVENÝ PROJEKT TOP LIGA?

Nemám žiadne námietky. Prakticky sa teším z toho, že sa môžem venovať už len hraniu a tímu. Vnímam možno rozdiel v komunikácii s tímami, že chalani z Top ligy majú naozaj promptný a dobre nastavený systém v tomto smere, ostatok budem vedieť zhodnotiť asi neskôr. Pochválil by som aj lopty, tie sú naozaj perfektné.

AKO HODNOTÍŠ MINULÚ SEZÓNU?

Z pohľadu tímu, sme hrali na špici prvej ligy a naše béčko vyhralo tretiu ligu, takže môžem hodnotiť len pozitívne. Časom sa ale pozeráme hlavne na to, aby to chemicky klapalo medzi chalanmi a aby ich to bavilo. Čiže v tomto smere sa nám darí a to ma teší najviac. Výsledky sú samozrejme dôležité, no podstatnejší je celkovo tím a jeho sila. Na tom by sme chceli naďalej stavať. Myslím, že na veľké výsledky ešte musíme dozrieť, no ako som povedal, vieme potrápiť každého.

 

VAŠE CIELE DO PRICHÁDZAJÚCEJ SEZÓNY?

Stabilizovať áčko, užívať si futbal s Béčkom

 

KTORÝ TÍM JE PODĽA TEBA NAJVÄČŠÍ FAVORIT NA TITUL?

Netuším, keďže tímy poriadne nepoznám a ani som ich nesledoval, môžeme len hádať. Z toho čo poznám, momentálne určite Bepon a Papalalulu sú najlepšie tímy na Slovensku. 1.Top ligu hráva iba Papala, takže budú najväčšími favoritmi práve oni.