V prvej lige sme rozštvrtili súpera. Rezerva si poradila s tradičným prvoligistom

Liga sa malými krokmi približuje ku koncu základnej časti. V ostatnom kole sme bodovali naplno

PRV AKO ZAČNETE ČÍTAŤ, PROSÍM POMÔŽTE NÁM PRI MOŽNOM ZÍSKANÍ GRANTU OD NIKÉ. STAČÍ OTVORIŤ TENTO LINK A HODIŤ NÁM LIKE.

Mišo Vlček na pozápasovej spovedi

V utorok naša rezerva narazila na tím Olympique. Tradičný tím ligy, ktorý väčšinu svojho pôsobenia strávil v 1.lige.  Zápas, v ktorom bol favorit Olympique. Zápas, v ktorom prevažnú časť zápasu dominoval náš súper. Ale my sme úspešne prebrali Mourinho taktiku. Karosa zaparkovala, a protiútoky vyšli na 120 percent. V bráne nám zahviezdil hráč z poľa, obrana makala ukážkovo a útok bol efektívny. To nám prinieslo tri body za výhru 2:1.

• AFT Wolves „B“ 2 vs 1 Olympique
  • góly: Tomáš Hudec, Marek Baranyi
  • zostrih zápasu tu
  • pozápasové interview tu
  • tabuľka tu

V stredu bola na programe prvá liga. Náš A-tím sa stretol s nováčikom Corpona. Zápas nemal dobrý začiatok. Až dvojica z 8-člennej partie základnej zostavy si pomýlila čas zápasu. Nastupovali sme teda v úspornom režime. Tak dopadol aj prvý polčas. V 25.minúte bolo len 1:1. Do druhej polovice zápasu sme šli s jasným cieľom. Nestratiť s nováčikom čo i len bod. Chalani sa nadýchli a strieľali gól za gólom. Napokon sme brali tri body za výhru 11:1. V predstihu sme si zabezpečili postup do PLAYOFF. V zápase padlo aj niekoľko krásnych gólov. Nikolas zakončil biliardovú akciu takto. Filip obaľovačkou zvýšil na 7:1 takto. Emil zakončil skóre hrou na mačku a myš takto.