V skupine A zatiaľ bez väčších prekvapení. S kým sa môžeme stretnúť v play off Niké Top ligy?

Zobrazení:837

Ako v našej skupine B, tak aj v skupine A Niké Top ligy bojuje osmička tímov. Po treťom kole to vyzerá bez väčších prekvapení. 


Našu skupinu B sme si tabuľkovo prezentovali tu

V skupine A to vyzerá nasledovne. 

Skupinu vedie Papalalulu. Tak ako väčšina znalcov malého futbalu v Bratislave, tak aj my, sme tento tím pasovali za top favorita v skupine A a zároveň na titul v lige. Chalani zatiaľ nestratili ani bod. Najťažší zápas doposiaľ mali s tímom Farma Áčka, v ktorom prehrávali po prvom polčase 1:0.

Tesne v závese je TIKI TAKA. Top tím ligy bude ďalší adept na titul. Zatiaľ im to vychádza. Inkasovali o gól viac ako spomínaný Papalalulu a to ich radí na druhé miesto. Hráči tohto tímu sa rozbiehajú v zápasoch pomalšie a práve v prvej časti zápasu ich súperi doposiaľ najviac potrápili. 

Na treťom mieste sa nachádza Farma Áčka. Minuloroční bronzoví chlapci doposiaľ prehrali iba raz a to s Papalalulu. Silný tím okolo Ondreja Voleka zatiaľ nesklamal. 

Štvrtú pozíciu okupuje tím iClinic Café CF. Tím manažéra Dušana Pašeka odohral vyrovnané zápasy. Tesne prehral s Farmou Áčka, remizoval s Pobrežím Liehoviny a 4:3 vyhral nad AS. 

Tím okolo Jana Jurka AS je momentálne piaty. Vyhrali iba raz a to nad posledným tímom skupiny FC Individuals. Prehrali dva krát. A to s Farmou a iClinic. 

Mladíci z Pobrežia Liehoviny prekvapivo až na 6.miesto. Chalaniska sú futbaloví, ale body im chýbajú. Výprask dostali od Tiki Taka, a remizovali s iClinic a GPS Ovsište. Body stratili aj v šesť bodových zápasoch a preto už zaváhať nemôžu.

Predposledný tím A skupiny je GPS Ovsište.  Tím doposiaľ získal iba bod. Avšak sily si zmerali a body stratili s Tiki Taka a Papalalulu. Jediný bod získali za remízu s Pobrežím Liehoviny. 

Posledný tím je FC Individuals. Hrozivé skóre 8:25 a nula bodov. Nula na konte je aj vďaka tomu, že vyzvali top favoritov na titul- Tiku a Papala. Vysoko však prehrali aj s AS.

 

Tabuľku strelcov skupiny A vedie Tomáš Reguly z tímu Tiku Taka.