V šlágri kola Niké Top ligy hviezdili brankári. Rezerva opäť brala tri body

Tretie kolo sa nieslo v podobe derby zápasov. A-tím vyzval top tím v lige, rezerva brala body s Corleone

1.NIKÉ TOP LIGA

AFT Wolves 2 vs 7 Papalalulu. Góly: Lukáš Žilavý, Adam Ščibrány. Video zostrih zápasu tu. Celý STREAM zápasu nájdete tu.

Zápas, v ktorom ukazali svoju kvalitu obaja brankári a v ktorom bol favoritom úradujúci majster Papala. Od prvej minúty to bolo z oboch strán opatrnejšie a čakalo sa na chybu súpera. Prvých pätnásť minút to bolo o brankároch na oboch stranách. Mierne viac z hry mal náš súper a aj vďaka tomu sa ujal vedenia a to v 12.minúte. Po skrumáži pred bránkou to hlavou presne zakončil Javnický. Následovala pasáž, kedy sme mali z hry viac a vytvorili sme si aj šance. Tie sme však vďaka dobre chytajúcemu brankárovi súpera neskórovali. Dve minúty pred koncom prvého polčasu po chybe v zadných radoch inkasovali po presne mierenej strele do šibenice.

Druhá časť zápasu začala naším tlakom. Výsledkom bol po peknej akcii gól z nohy Lukáša Žilavého. Dlho sme sa však netešili, keď po slabom dôraze pred bránou sme inkasovali. Nevzdávali sme sa a bojovali, avšak kompaktne hrajúca obrana Papalalulu nám veľa toho nedovolila. Na začiatku 40.minúte sme opäť inkasovali a to nám zlomil väz. V priebehu ďalších piatich minút sme inkasovali ešte dva krát. Iskierku nádeje vykresal po biliardovej akcii Adam Ščibrány. O minútu po našej radosti nás hráč Papalalulu opäť schladil. V poslednej minúte zápasu krásnym gólom zakončil stretnutie Jurkemík.

2.NIKÉ TOP LIGA

AFT Wolves B 6 VS 1 Corleone. Góly: Adrián Hlinka(2), Marek Dömötör , Martin Michlík, Andrej Mešina, Michal Bella. Video zostrih zápasu nájdete tu.

Derby zápas v 2.B lige zaobstaral náš tím a Corleone. Od úvodných minút to bolo viac než vyrovnané a až do 14.minúty bol stav nerozhodný. O úvodný gól zápasu sa zaslúžil Marek Dömötör. O päť minút však už bolo 1:1. Za posledné dve minúty prvého polčasu sme zvrátili vedenie na našu stranu gólmi Mešinu a Hlinku.

Druhý polčas patril už nám. Herne sme dominovali no gól sme strelili vďaka Bellovi v 33.minúte a následne Mešina 34.minúte. Dve minúty pred koncom strelil gól Hlinka a s hvizdom rozhodcu skóroval hráč Corleone.