V súboji o bronz sme si zo súpera urobili postrelenú srnu

Niké Top liga je na konci. Po 8 rokoch sme sa dočkali bronzu.

Po nie vydarenom semifinále sme išli do súboja o bronz s jediným cieľom. Súpera nepodceniť a získať tak historický prvý bronz. Zápas sa vyvíjal od úvodných minút podľa plánu. Opraty boli v našich rukách a súpera sme viac menej do ničoho nepúšťali.

Hneď na úvod vsietil gól Adam Izvorský. O desať minút sme zvýšili vďaka Jakubovi Dušičkovi na 2:0. No o sekundu nato kurióznym gólom súper znížil. To však našich naštartovalo a v priebehu 5 minút sme viedli už 4:1 vďaka Adamovi Izvorskému a Ščibránymu. Hráči z tímu Aktivizér však po opäť znížili a už to vyzeralo, že polčas skončí 4:2 v náš prospech. V posledných minútach prvej polovice však skórovali ešte Lukáš Žilavý a Dejan Sukala

Druhý polčas bol slabšou kópiou toho prvého. Súpera sme do väčších šancí nepustili a zahadzovali sme šancu za šancou. V 28.minúte skóroval Adam Ščibrány a hneď nato odpovedal súper. V poslednej desať minútovke skórovali ešte Jozef Aksamít, Adam Izvorský, ktorý završil hattrick a s hvizdom rozhodcu vsietil gól na 10:3 Lukáš Žilavý.

AFT Wolves 10:3 Aktivizér. Góly: Adam Izvorský(3), Adam Ščibrány(2), Lukáš Žilavý(2), Jozef Aksamít, Dejan Súkala, Jakub Dušička

Zostrih a cely záznam zápasu nájdete tu. Majstrami sa stali Tiki Taka, striebro brali Brothers.