V treťom kole nás čaká finálová repríza. Tipni si víťaza zápasu v ankete

Pred nami je 3.kolo. V ŇOM SI ZMERIAME SILY S TÍMOM TIKI TAKA. V minulom kole prekvapujúco prehrali


V treťom kole si zopakujeme minuloročné finále. Vyzveme v ňom jeden z top tímov ligy, TIKI TAKA. Viac o tíme nám povedal ich zástupca a jeden zo zakladateľov Michal Malý.

Zápasy majú stále svoj náboj. V pozadí na férovosť dohľada Mišo Malý

PREDSTAVÍŠ NÁM VÁŠ TÍM?

Tím TIKI TAKA bol založený v roku 2016, kedy sme sa prihlásili vôbec do našej prvej TOP liga sezóny.

Mali sme šťastie, že lige chýbal jeden team v 3. lige, nakoľko ako nováčik začínate od 4. ligy. Hneď prvú sezónu nasledoval titul v 3. lige a zároveň postup do 2. ligy.

V ďalšej sezóne sa situácia zopakovala a zrazu sme boli v 1.lige. Podarilo sa nám uspieť, zdá sa mi ako jedinému tímu pristupujúcemu do 1.ligy, hneď aj vyhrať titul. Od tej doby sa nám podarilo skončiť na 2., 3., 4. mieste a poslednú sezónu sme opäť zdvihli nad hlavu trofej víťaza TOP ligy.

Čo sa týka úspechov tak asi za najväčší úspech považujeme účasť na Európskej Lige Majstrov, kam nás posunulo 3. miesto z MSR. A čo sa týka neúspechov, tak vzhľadom na to, že vždy náš cieľ je rovnaký a  to vyhrať ligu, poprípade turnaj, kde sa nachádzame tak v daný moment je to pre nás neúspech ak sme nevyhrali, avšak spätne si vždy z každého neúspechu máme čo zobrať aby nás to posunulo ďalej za našimi cieľmi.

 

[poll id=“2388″]

KTO TVORÍ VAŠU PARTIU?

Keď sme začínali boli sme všetko mladí chalani, väčšina študenti,  aktívne hrajúci veľký futbal. Ako čas plynul, tak tých mladých študentov je len pár :D. Máme si čo povedať tak ako na ihrisku, tak aj mimo neho a to je hlavné. Partia v TIKI TAKA bola vždy výborná a tak to aj chceme zachovať.

 

ČO HOVORÍŠ NA PROJEKT TOP LIGA?

Myslím si, že projekt/nápad je výborný. Je k dispozícii či už pre aktívnych futbalistov, ale aj pre rekreačných hráčov, ktorí si chcú zahrať so svojimi kamarátmi a zmerať si tak sily s ostatnými.

Čo sa nám nepáči ? Hmmm, takto v rýchlosti ma asi napadne jedna vec, ktorú si myslím, že by ocenilo viacero mužstiev. Trochu by som navrhol prísnejší meter na rozdávanie žltých kariet. Liga sa hrá na malom priestore a vo veľa prípadoch kedy Vám súper preruší hru v podstate máte možnosť ísť do šance, ale prerušením získate len priamy kop a súper sa stiahne pod loptu. Určite nie je jednoduché pískať futbal v rýchlom tempe a na malom priestore, avšak túto vec by náš tím sprísnil.

ČO VÁS BAVÍ NA MALOM FUTBALE?

Malý futbal je niečo medzi futbalom a futsalom. Hráte na malom priestore, zároveň však s futbalovou loptou. Vzhľadom na menší počet hráčov a menší priestor je potrebná častá kombinácia, ktorou sa snažíme my prezentovať. 🙂

 

MÁTE AKO TÍM OBĽÚBENÝ ČI MENEJ OBĽÚBENÝ TÍM V MALOM FUTBALE?

Vzhľadom na to, že už sme v TOP lige „nejaký ten piatok“, vy ešte dlhšie 😀  sa s veľa tímami poznáme a nemáme problém medzi sebou pokecať.

Nerozlišujeme tímy na obľúbené a neobľúbené, skorej by som povedal, že sú tímy, proti ktorým sa nám hrá ťažšie, ale tie nebudem menovať, náhodou by som čo to odhalil a na zápas v stredu by ste sa lepšie pripravili 😀

 

CIELE V NASLEDUJÚCEJ KORONA SEZÓNE?

Cieľ je vyhrať ligu.

 

Minuloroční majstri z TIKI TAKA

 

VAŠE CIELE DO BUDÚCNA?

Veľmi radi by sme zvíťazili na turnajoch, kde sa nám to nepodarilo a to sú  MSR, Winter Cup a najväčší úspech by bolo vyhrať európsky turnaj.

  • 1.liga/17.6.2020/21:00/AFT WOLVES vs TIKI TAKA
  • 2.liga/16.6.2020/19:30/AFT WOLVES B vs BOOBIES

Start a Conversation

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.