barniak

Vlci nedali šancu Dúbravke, Kojoti prehrali

Niké Top liga mala na programe druhé kolo. V oboch ligách sme boli miernymi favoritmi, no nepotvrdili sme to.

1.NIKÉ TOP LIGA

AFT Wolves 8 vs 4 Dúbravka Punchers. Góly: Emil Haladej(5), Sándor Balogh, Peter Bondra, Jakub Barniak. Zostrih zápasu nájdete tu.

Do zápasu sme išli ako jasný favorit. Nováčik prvej ligy inkasoval hneď na úvod dva góly. Vo 4. dal Emil Haladej a v 8.minúte Sandor Balogh. O 2 minúty súper skorigoval na 2:1. Hra však bola v našej réžií. V 14.minúte vsietil Emil a v 18.minúte Peter Bondra. O minútu však opäť súper znížil. Minútu pred koncom prvého dejstva zvýšil náš náskok Jakub Barniak.

Navrátilec Filip Turlík

Druhé dejstvo sa nieslo v podobe toho prvého. Hru sme mali pod dohľadom. Avšak laxné chyby nás stali dva  góly v 32. a 33.minúte. Okrem laxnej hry sme ukázali aj bojovnosť a srdce. V 36.,40. a 49.minúte sa gólovo zapísal za podpory svojich spoluhráčov MR.Emil Haladej. Zápas sme vyhrali 8:4.

2.NIKÉ TOP LIGA

Coyotes 1 vs 3 Gól za život. Gól: Ľubo Pavúk. Zostrih zápasu nájdete tu

Máme tím, ktorý si dovolím tvrdiť, v Top lige nemá obdobu. V mančafte máme dvoch extra kvalitných brankárov, ktorých nám môžu súperi závidieť. Na tento zápas však do brány išiel hráč a brankári hrali. Aj keď kvalitu súpera uznávame, takého experimenty nás stoja dôležité body za naším cieľom. Zápas bol vyrovnaný, prvý polčas sme zvládli v náš prospech a vyhrali ho po góle Ľuba Pavúka 1:0. Druhý polčas však bol slabý a súper nám nasúkal trojku. Zbytočná prehra 1:3.