Vlci žerú súperov, kojotí sú v kŕčoch

Niké Top liga má polovicu základnej časti za sebou. Naším tímom sa darí-nedarí.

1.Top liga

AFT Wolves 4 vs 2 FC Pudingáči. Góly: Peter Bondra(2), Emil Haladej, Lukáš Žilavý. Zostrih zápasu nájdete tu

Vo 4.kole sme zdolali ambiciózny tím FC Pudingáči 4:2. Góly:  Pudingáčov sme pred sezónou pasovali do top 4. V zápase to potvrdili. Hrýzli od úvodu na čele s top brankárom Olejníkom a brazilským duom Ramos a Da Silva. Duel bol parádny a viac z hry počas celého zápasu sme mali my. Prvý polčas sme vyhrali 2:0. Druhý padli po 2 góly na oboch stranách a zápas sa skončil 4:2.

AFT Wolves 2 vs 1 Pergami Team. Góly: Peter Bondra(2). Zostrih zápasu nájdete tu

Ostantné 5.kolo s Pergami Team sme zvládli len o chlp. Do zápasu sme išli so zostavou 6+1. Zlá dochádzka nás mohla s outsiderom mrzieť. V zápase sme však ukázali kolektívny výkon. V bráne hviezdil Jožko Fekete, ktorý okre iného za stavu 0:0 chytil penaltu. V útoku hviezdil a v top forme hrajúci Peter Bondra. Prvý polčas skončil 0:0. Druhý sme z množstva šancí využili dve, súper iba jednu. Vďaka tomu sme brali tri body, ktoré nás dve kola pred koncom základnej časti posúvajú do playoff. Ak sa nič prekvapujúce nestane, do vyraďovacej fázy pôjdeme najhoršie z druhého miesta.

2.Top liga

Coyotes 3 vs 2 El Oriente. Góly: Igor Dedík, Marek Dömötör, Braňo Bardík. Zostrih zápasu nájdete tu

Vo 4.kole sme zdolali El Oriente 3:2. Góly, ktoré rozhodli o vzatí troch bodov vsietili naši chalani až v druhom polčase. Ten prvý sa skončil 0:0. Druhá časť zápasu bola v konečnom dôsledku lepšia pre nás. Prehrávali sme, vyhrávali, remizovali a napokon sme 2 minúty pred koncom stiahli zápas na našu stranu, vďaka gólu Braňa Bardíka.

Coyotes 0 vs 2 FK Jokerit. Zostrih zápasu nájdete tu.

Absolútne zlý zápas. Zápas 5.kola, v ktorom sme mali brať tri body sme nezvládli a prehrali ho. Zápas sme mali vo vlastnej réžií, avšak futbal sa hrá na góly a tie sme nedali. Táto prehra nás môže na konci sezóny stať krk.