Začiatok EMF je tu! Kúp si výhodnú vstupenku už dnes.


Prvý balík vstupeniek na Majstrovstvá Európy v malom futbale je oficiálne v predaji. V úvodnej vlne predaja si môžete zakúpiť turnajové permanentky na celých 8 dní turnaja. K dispozícii sú tri rôzne cenové úrovne: 25 €, 35 € a 45 €.

Neváhajte a ušetrite

V rámci prvej fázy ide do predaja limitovaný počet vstupeniek, zakúpiť si tak môžete len 10 % kapacity modernej Steel Arény. Limitovaný nie je len počet vstupeniek, ale tiež uvádzajúca cena. Tá bude platiť len do 31.7., neskôr bude rásť.

V tomto momente tak môžete ušetriť až takmer 40 %, teda pri kúpe celoturnajovej vstupenky dostanete lístok na celých 8 dní, aj keď pri prepočte na denné lístky zaplatíte len 5 dní.

Denné lístky budú v predaji od začiatku októbra a počas šampionátu.

“Teším sa, že sme konečne spustili predpredaj lístkov na Majstrovstvá Európy. Slovenskí diváci si tak môžu pozrieť najlepších hráčov naživo a zároveň podporiť náš národný tím na ceste za úspešnými výsledkami,” povedal Peter Králik, prezident Slovenského zväzu malého futbalu a dodáva:

“Predaj lístkov aj prípravy šampionátu prebiehajú tak, aby bolo všetko pripravené bezpečne a diváci si mohli znovu vychutnať šport naživo. Pevne verím, že do šampionátu bude dostatok zaočkovaných ľudí, aby sme mohli naplniť Steel Arénu.“

Žreb základných skupín prebehne v druhej polovici júla

Zloženie základných skupín zistíme už o mesiac. Oficiálny žreb majstrovstiev určí rozloženie jednotlivých tímov a naši hráči spoznajú svojich prvých troch súperov v skupine.

Oficiálny dátum konania a miesto žrebu ešte upresníme. Veríme, že žreb bude otvorený aj pre verejnosť, táto možnosť však podlieha vývoju pandemickej situácie.

Kedy budeme hrať?

Presný čas našich zápasov ešte nevieme. Každý tím však odohrá tri zápasy základnej časti počas prvých 4 dní na šampionáte.

Kompletný denný program spoznáme po rozlosovaní skupín, kedy prinesieme aj presné časy zápasov. Prvé dva zápasy pravdepodobne odohráme v sobotu 30.10. a v nedeľu 31.10.

Web podujatia je pripravený!

A môžete si ho pozrieť už dnes. Ďalšie informácie budeme priebežne dopĺňať. Najmä po žrebe, keď spoznáme program zápasov, zloženie skupín a ďalšie informácie o tímoch. Môžete sa tiež tešiť na pravidelný obsah o národných tímoch a zo zákulisia organizačného tímu.

Dôležité linky:

Zajtra 25.6. sa koná vyvrcholenie Niké Super ligy v Nitre. Súboj o tretie miesto medzi Trnavou a Bratislavou aj za účasti Emila Haladeja je na programe 18:30. Finále medzi Nitrou a Prešovom je na programe o 20:00.