Začíname. Už tento týždeň sa rozbehne nová sezóna Niké Top ligy

Najväčšia liga v malom futbale, ktorou sme aj my súčasťou začína tento týždeň písať ďalšiu kapitolu.


Nevieme dokedy, ale začíname hrať. Už tento týždeň nám začína liga. Do súťaže sme prihlásili A-tím a B-tím. Áčko bude pôsobiť v 1.A Niké Top lige a hrací deň bude klasický streda. Rezerva po minuloročnom postupe bude hrať v 2.B Top lige v utorky.

1.liga

Skupina A

V našej skupine A narazíme na minuloročného majstra a jeden z najlepších tímov v malom futbale na Slovensku na Papalalulu. Práve tento tím bude najväčší favorit na zisk majstrovskej trofeje. V skupine si zmeriame sily aj s nám dobre známym protivníkom Farma Áčka. Čaká nás aj veľké prekvapenie minulej sezóny Pergami Team. Tieto tri tímy spolu s naším mančaftom favorizujem do playoff. Z ostatného ročníka je nám ešte známy tím Roba Kmeťa-FC Red Devils. Pre nás veľké neznáme je tím FC Individuals, ktorý sa minulú sezónu zachránil medzi elitou. Nováčikovia 1.ligy a ešte väčšia neznáma sú White-Horses a Corpona

Naše ciele sú po tých siedmych rokoch v lige stále rovnaké. Aj keď tímy od sezóny k sezóne naberajú na sile, my ideme do sezóny po titul.

Do playoff postúpia 4 najlepšie tímy, kde si následne zmerajú sily s hráčmi B skupiny.

 

Skupina B 

Skupina B bude určite viac vyrovnaná. Okrem top favorita na titul TIKI TAKA je tam aj tradičný tím Brothers. Do playoff bude chcieť aj prekvapenie z minulej sezóny a minuloročný vicemajster GPS Ovsište. Top štvorku doplní majster Slovenska U23 Engerau Boys. Karty určite zamieša aj premenovaný tím Casino Olympic- Reha-Care.  Nováčikovia medzi elitou El Dvory United, The Shadows a Aktivizér môžu a dúfajme, že aj prekvapia.

 

2.B Top liga

Rezerva po minulosezónnom postupe to bude mať ťažké.  Už na úvod si zmeria sily s minuloročným prvoligistom Pobrežie Liehoviny. Medzi top favoritov na postup patrí určite aj Decathlon, ktorý má širokú základňu a skúsenosti z 1.ligy. Veni Vidi Vici, ktorý minulú sezónu hral ako FK Bratsvo Výchor, určite zabojuje o playoff.  FC Corleone, Gól za život a MT team sú známe timy z letnej edície ligy. Posledným do partie je tím Jokerit FK.

 

1.kolo

  • 1.NIKÉ TOP LIGA / 22.9.2021 / 20:15 / Farma Áčka / Mladá Garda 1
  • 2.NIKÉ TOP LIGA / 21.9.2021 / 20:15 / Pobrežie Liehoviny / Mladá Garda 1